PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » -FUN- K700i, K750i, W800i

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
Jak vložit na forum foto?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vonydj
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #10079 Zaslal: 29.10.06 21:41    Předmět: Jak vložit na forum foto? Citovat

jak mám vložit foto???

edit: Upraven nazev tematu

edit LUKE:

NÁVOD

Exclamation Exclamation Exclamation http://se-tuning.cz/viewtopic.php?t=1604 Exclamation Exclamation Exclamation

7luke.com
V.I.P.
V.I.P.

Už. poděkoval: 2x
Poděkovalo mu 20 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #10121 Zaslal: 30.10.06 23:29    Předmět: Citovat

Laughing

přes např. imageshack nebo vlastní ftp

noize
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #10147 Zaslal: 31.10.06 19:45    Předmět: Citovat

Následovně:zadáš
kód:
www.imageshack.us

a pak ho tam uploaduješ(nahhraješ).Následně si přepiš nebo vlož do schránky(ctrl+c)url(odkaz)hned ten nahoře. Na fóru dáš zaslat příspěvek a klikneš na tlačítko Img,vložíš url(ctrl+v) a ukončíš img*.Snad jsi to pochopil,udělal jsem ti to dostatečně lamsky,tim tě ovšem nachci podceňovat!!!!

Reakce na samuela a vendy,trošku i luka:je to hrozná sranda a tim ukazuješ svojí inteligenci.On se ptal absolutně normálně a ty sis myslel kdo ví jak si ho neuzemnil,to si teda fakt neuzemnil.On se chce aktivně podílet na rozvíjení fóra a ne spamovat jako ty samuel a vendy.Luku ta tvoje neúplná odpověď nebyla taky moc dobrá,ale ty seš moderátor.......
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
noize
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #10154 Zaslal: 31.10.06 21:55    Předmět: Citovat

Vendy napsal:
Dooooooost dobryyyyyyyyyyy!!! Laughing

Tohle spam není? Já bych teda řek že jo,mě přijde jako spam každej příspěvek kterej se netýká tématu,to znamená že já teď taky píšu spam.

Samuel napsal:
vystrihnes na format 3.5x4cm a vlozis do penazenky medzi doklady.
Shocked aka otazka, taka odpoved

Další spam,kdyby radši samuel napsal návod,než takovouhle pí*ovinu tak udělá o hodně líp

Ono když se koukneš po fóru tak najdeš spoustu příspěvků typu: Very Happy nebo LOL,to jel legrace.Kdyby to dělal každej tak jde fórum za chvilku do kopru,a to tady asi nikdo nechce.Aby se tady někdo hnal za příspěvkama,to asi taky nikdo nechce. Nováčci by se hlavně měli naučit hledat viz. dotazy:Koupil jsem si K750 od Vodafonu před tejdnem.Jak mám změnit ikony??? a takhle by jsme mohli pokročovat.Tohle byl seriózní thread,když zde byl jenom jeden příspěvek.Sám se do fóra moc nezapojuju,ale takhle si z někoho dělat "srandu" i když je to absolutně trapný,tak to teda fakt nevim.

Kdybych byl moderátor,tak tady promažu ty vaše zbytečný příspěvky,nebo bych smazal celej thread. Taky tady není pro úplný začátečníky s fóry typu phpbb návod,jak psát a potom se zejména Luk zbytečně zlobí že jo to v špatný sekci.

Když se mi naskytla taková příležitost tak bych chtěl taky poděkovat za to co tu kluci děláte,anglicky zatim moc neumim,tak mi to docela bodlo.Fakt moc dík.

cofi:Diky za pochvalu a tady mas odmenu ze jsem ty zbytecny prispevky promaznul uplne stebou souhlasim. Kdyz uz si z toho cloveka delate srandu tak si ji udelejte ale zaroven mu odpovezte.A myslim ze kdy se clovek na foru zepta jak ma vlozit foto tak je jasne co tim mysli i kdyz by ta otazka mohla byt trochu lepsi Wink
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vonydj
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #10205 Zaslal: 02.11.06 09:05    Předmět: Citovat

fakt díky už sem to pochopil a můžu konečně uploudovat obrázky!!! fakt dík!!
7luke.com
V.I.P.
V.I.P.

Poděkovalo mu 20 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #10265 Zaslal: 02.11.06 23:44    Předmět: Citovat

1) Zeptal se blbě - Jak vložit foto? Rolling Eyes Jasně je tady téma "JAK SE PTÁT", mám na to např. odkaz v podpisu... pak se nedivím, když to někteří vzali metodou "na blbou otázku blbá odpověď"

2) Odpověděl jsem imageshack, člověku, který se aspoň trochu pohybuje na internetu (= i mé 14 leté neteři) to stačí. Nevidím v tom v době google žádnou vědu.

noize napsal:
Kdybych byl moderátor,tak tady promažu ty vaše zbytečný příspěvky,nebo bych smazal celej thread. Taky tady není pro úplný začátečníky s fóry typu phpbb návod,jak psát a potom se zejména Luk zbytečně zlobí že jo to v špatný sekci.

Takže:
1) Vlevo nahoře je VELKÁ ikona FAQ pro práci s fórem
2) V podpisu mám (nejen já) odkaz na thread ZDE VE FÓRU, ve kterém je jasně stanoveno, jak se ptát (potažmo dotazovat)

noize
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #10287 Zaslal: 03.11.06 14:36    Předmět: Citovat

Stačí? Tak to trochu přeháníš.Ono je sice pěkný že si na googlu naťukáš imageshack,ale co pak s tím?Je sice pěkný,to vaše FAQ ale abych se přiznal tak sem si toho teda nikdy na žádným fóru nevšim,a to už se ve fórech pokukuju notnou řádku let. Ale máš pravdu,je to tam. A taky co by to bylo za čecha,kdyby četl manuály???
7luke.com
V.I.P.
V.I.P.

Poděkovalo mu 20 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #10320 Zaslal: 04.11.06 13:27    Předmět: Citovat

Já žasnu Rolling Eyes Kam ten svět spěje... když jsem začínal já a mí soukmenovci na internetu, tak nám NIKDO nic nedal pod nos a všechno jsme se naučili sami Rolling Eyes co je tak složitého na imageshack? Evil or Very Mad a s tou větou o manuálech

noize napsal:
Je sice pěkný,to vaše FAQ ale abych se přiznal tak sem si toho teda nikdy na žádným fóru nevšim,a to už se ve fórech pokukuju notnou řádku let. Ale máš pravdu,je to tam. A taky co by to bylo za čecha,kdyby četl manuály???

jsi to pohřbil úplně. Pak se nediv.

citováno pro případ, kdyby to náhodou pán přepsal

noize
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #10367 Zaslal: 05.11.06 14:21    Předmět: Citovat

Děkuju za krásné oslovení. Klidně si žasni,mě je to úplně jedno. Jde o jednu věc:je sice možný že jste si vy "soukmenovci" dělali všechno sami ale svět spěje a lidi lenivěj. Buď tady na tom fóru chceš lidem pomáhat,jak si vylepšovat telefon,nebo je chceš potopit. Mě přijde že ty se snažíš lidi potopit. Díky za ty návody co si udělal nebo přeložil,to jo ale třeba tady:http://se-tuning.cz/viewtopic.php?t=1164
Vím,kdyby si Sam.12 četl celý fórum tak najde odpověď tady:http://se-tuning.cz/viewtopic.php?t=1084&start=15
ale to jde o to,jestli sedíš denně u počítače půl,nebo čtyři hodiny. A stejně,kdo si čet u svého mobilu manuál??????? A to je to samí jako s FAQ,a já jsem to tím pohřbil lol
7luke.com
V.I.P.
V.I.P.

Poděkovalo mu 20 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #10385 Zaslal: 05.11.06 20:06    Předmět: Citovat

ZAPOMEŇ na to, že tady každému budeme (budu) strkat věci až pod nos a bude to tady zahlceno dotazy: Hoj jak se dostanu do složky FS s tím FAREM? .... Obsah mého SZ boxu mluví za vše! Evil or Very Mad

a tím, že ignoruješ FAQ a podobné věci (důležité, oznámení, jak se ptát, atd...) jsi to pohřbil. A já jsem s Tebou teď zabil 1,5 minuty, kdy jsem toto psal.

To, že lidi lenivěj, je jen jejich blbost a jejich problém. Rolling Eyes

noize
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #10415 Zaslal: 06.11.06 09:15    Předmět: Citovat

Ono 1,5 minuty není mnoho času,ale život je krátký. Kdyby sis pořádně přečet můj příspěvek,tak jasně zjistíš,že FAQ NEIGNORUJU ale jenom sem ho PŘEHLÉDL!!!! A to je rozdíl. Taky jde o to jestli v ve fórech typu phpbb umíš nebo neumíš pracovat. Jinak jsem si třeba to:JAK SE PTÁT přečetl,ale já se neptám.

Tímto končím a k tomuto tématu se nebudu dále vyjadřovat
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra SE-tuning.cz » -FUN- K700i, K750i, W800i Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: