PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » K750i patche

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Book manager - "správce úloh" pro K750 :-)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adow
Moderátor
Moderátor

Už. poděkoval: 83x
Poděkovalo mu 327 lidí
ve 113 příspěvcích

Příspěvek #48519 Zaslal: 07.06.07 15:24    Předmět: Book manager - "správce úloh" pro K750 :-) Citovat

Překlad z mobilefree.ru

Hussein na mobilefree napsal:
Task manager. Below two files.
In ini file in Rename Section we write what is visible in the menu: that we wish to see, and in Hot Key Section [S_KEYx]: function.
By short pressing on "x" (x is a figure from 0 up to 9) function (the list of admissible functions in other file) will be started.
To turn off better in the regular way.

Správce úloh. Níže jsou odkazy na dva soubory.
V ini souboru se nadefinují názvy zkratek, tak jak budou vidět v telefonu (Rename Section) a dále se nadefinují zkratky (Hot Key Section) [S_KEYx]: funkce.
Krátkým stiskem "x (x je číslo od 0 do 9) se funkce (ze seznamu možných funkcí) spustí.
Ukončit je lepší běžným způsobem.

kód:
;K750 SW-R1CA021
;
;BookManager v1.0
;
;We create a folder "/tpa/user/other/ini". In the created folder we put bookman.ini
;It is activated by pressing "Activity menu" key. The second pressing - regular function.
;Pressing "#" - cancel all, long pressing "#" - close all.
;"0".."9" or long pressing "0".."9" - Hot Keys, as defined in bookman.ini
;
;Vytvoř adresář "tpa/user/other/ini" a nahrej do něj soubor bookmain.ini
;Patch se aktivuje tlačítkem "Activity menu". Druhé zmáčknutí tlačítka vyvolá activity menu.
;Zmáčknutí "#" - utlumí vše, dlouhé zmáčknutí "#" - zavře vše.
;"0".."9" nebo dlouhé zmáčknutí "0".."9" - Hot Keys, jak je definované v bookman.ini
;
;(c) Hussein

Patch + potřebné soubory Arrow download

Mobile 1: T-Mobile MDA Compact V -> HTC Touch Diamond II EržikaD2 - WM6.5.3 - Sense 2.5 - CZ
Mobile 2: K530i CID 52 -> W660i R8BB001
Nepište mi, prosím, na SZ dotazy - bohužel už jsem dlouho mimo a jen málo si pamatuju Sad

Naposledy upravil Adow dne 08.06.07 23:08, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mattew
Nováček
Nováček

Příspěvek #48699 Zaslal: 08.06.07 15:15    Předmět: Citovat

tak sem nějak nepochopil k čemu je tohle dobré.....zatím nebudu zkoušet,ale mohlo by to být něco zajímavého
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
`xXxTRA
Moderátor
Moderátor

Už. poděkoval: 37x
Poděkovalo mu 57 lidí
ve 22 příspěvcích

Příspěvek #48752 Zaslal: 08.06.07 21:48    Předmět: Citovat

kdyz zmacknes cudel menu cinnosti tak ti vyskoci spravce uloh, kde je muzes jednoduse ukoncit... kdyz to tlacitko zmacknes 2x vyskoci menu cinnosti
mattew
Nováček
Nováček

Příspěvek #48760 Zaslal: 08.06.07 22:03    Předmět: Citovat

ä na co jsou tam ty hotkeys??? vždyť to samé je v activity menu ne?
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Adow
Moderátor
Moderátor

Poděkovalo mu 327 lidí
ve 113 příspěvcích

Příspěvek #48768 Zaslal: 08.06.07 22:44    Předmět: Citovat

Hotkeys jsou zkratky, můžeš to používat na rychlé spouštění. Výhodou tohoto je, že můžeš mít víc rozpracovaných věcí a mezi nimi přepínat (např. rozepsaná zpráva + editace události v kalendáři + výběr sítí + .... + ...). Java aplikace může být spuštěna ale jen jedna.
Moje poznatky:
- tato věc obchází zabezpečení heslem u zpráv, telefonního seznamu, ale i klávesnice atd (vše patche)...
- čím víc věcí je spuštěno, tím je telefon pomalejší (ale to je normální)
- telefon se mi začal sekat, odmítl mi např. odeslat SMS při přehrávání (později to ale už šlo)
- při spouštění zkratek z klasického menu činností se mi párkrát restartoval telefon
- kladně hodnotím nápad, ale pro mě to nemá moc využití
- po cca jednom dni provozu jde patch z telefonu...

Mobile 1: T-Mobile MDA Compact V -> HTC Touch Diamond II EržikaD2 - WM6.5.3 - Sense 2.5 - CZ
Nepište mi, prosím, na SZ dotazy - bohužel už jsem dlouho mimo a jen málo si pamatuju Sad
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mattew
Nováček
Nováček

Příspěvek #48769 Zaslal: 08.06.07 22:54    Předmět: Citovat

moje poznatky jsou zhruba stejné,navíc některé věci jsou v azbuce a menu se nezobrazuje korektně a blbne to při vytáčení hovoru(když máte něco jakoby minimalizované),chce to pořádně doladit,zatím dávám pryč
Adow
Moderátor
Moderátor

Poděkovalo mu 327 lidí
ve 113 příspěvcích

Příspěvek #48771 Zaslal: 08.06.07 23:09    Předmět: Citovat

Každopádně Hussein je machr, tohle už je hóódně složitej patch Wink

mattew
Nováček
Nováček

Příspěvek #48784 Zaslal: 09.06.07 09:11    Předmět: Citovat

to teda je,ale mohl by to integrovat do aktivity menu třeba místo záložek,ty stejně nepoužívám
BRN
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #50870 Zaslal: 23.06.07 01:40    Předmět: Citovat

Neviem, su to vyhody, aj nevyhody. Zatial ten patch tam mam a budem asi cakat na nejaku verziu 2 Wink

+ vela veci sucastne spustenych
+ minimalizovanie veci, ako prijimanie/posielanie suborov, synchronizacia a hlavne obycajny WAPovy prehliadac. To ma rozculuje, ked cez WAP som na SMS brane a neviem si spomenut na tel. cislo dotycneho. Mozem minimalizovat dokonca prehravanie hudobneho, alebo video suboru mimo mediaplayer
+ prepinanie medzi sebou

- Obchadzanie bezpecnosti heslom ako bolo spomenute. Dokonca je mozne obist klasicky zamok klavesnice a co je este znepokojucejsie, tak aj zadavanie PINu SIMkarty a umoznenie skodcovi sa dostat k suborom. Nastastie sa neda dostat do SMS, ani tel. adresara.
- nestabilita/restart telefonu. Da sa to ale naucit, ze co sa nema robit, aby k restartu doslo,
Adow
Moderátor
Moderátor

Poděkovalo mu 327 lidí
ve 113 příspěvcích

Příspěvek #50886 Zaslal: 23.06.07 09:57    Předmět: Citovat

Přesně tak, počkáme na nějakou verzi 2 Wink

Konqui
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #68425 Zaslal: 11.09.07 18:36    Předmět: Citovat

Mám verzi 1.2 a nemůžu si ji vynachválit....Ani jednou neresetla telefon...pouze všichni čumí jak může mít kásedmsetpade multitasking....A docela se to hodí...posílám něco přes BT, mezitím píšu zprávu nebo hraju hru....Při druhém zmáčknutí (menu činností) vše funguje....
lukas.pce
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Poděkovali mu 2 lidé
ve 2 příspěvcích

Příspěvek #68580 Zaslal: 12.09.07 15:32    Předmět: Citovat

bez patche jde taky při odesílání přes bt taky dělat hodně věcí Wink
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
ervum
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 3x

Příspěvek #161832 Zaslal: 11.02.09 11:46    Předmět: Citovat

Zdravim chci se zeptat zda je nekde k sehnani ten book manager v patchich jsem ho nenasel tak pokud o nem nekdo neco vi o nejake verzi vyssi nez 1.0 tak bych mu byl vdecny. Smile
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
1Pupik1989
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 75x
Poděkovalo mu 322 lidí
ve 150 příspěvcích

Příspěvek #161872 Zaslal: 11.02.09 15:19    Předmět: Citovat

ervum: To asi ani není, koukal jsem a skončilo to verzí 1.2. Takže jedině ELF.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » K750i patche Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: