PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K300, K500, K700

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
k770i problem s fotakom
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
juri23
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 4x

Příspěvek #222227 Zaslal: 14.07.10 16:26    Předmět: k770i problem s fotakom Citovat

zdravim chalani... neviete mi niekto poradit v com by mohla byt chyba.... na k 770i mi raz ide a raz nejde fotak.... je tam taky otvaraci kryt ktory chrani sosovku a po jeho otvoreni by sa mal aktivovat fotak... no aktivuje sa len niekedy ked ten kryt pritlacim..... skusal som to aj bez krytu ked zatlacim na baterku a vtedy ho tiez spustim... inokedy idem v pohode a niekedy mi robi toto... predpokladam ze chyba je v hardweri ale co konkretne????
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
HUdasp
Pokročilý
Pokročilý

Už. poděkoval: 23x
Poděkovalo mu 125 lidí
ve 112 příspěvcích

Příspěvek #222228 Zaslal: 14.07.10 16:37    Předmět: Citovat

Známá má také K770i a stává se jí to také. Jsou tam takové pacičky pod zadním krytem, které rády nedrží tam, kde mají a vypadávají. Začal bych u nich.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
juri23
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 4x

Příspěvek #222229 Zaslal: 14.07.10 16:41    Předmět: Citovat

HUdasp napsal:
Známá má také K770i a stává se jí to také. Jsou tam takové pacičky pod zadním krytem, které rády nedrží tam, kde mají a vypadávají. Začal bych u nich.

pacicky??? myslsi take dva biele "spinace" hore pri sosovke? v podstate ked mi fotak siel tak ako ma tak ked sa stlacili tak sa spustil fotak ale teaz ked sa mi pokazil tak to nereagovalo... len ked som pritlacil na baterku a potom ich stacil az potom nabehol fotak.. ja si myslim ze mozno nejaky zly spoj na plosaku pod krytom... Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K300, K500, K700 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: