PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- Dotazy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
K750 se v kapse vypina
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
McBunny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Už. poděkoval: 25x
Poděkovalo mu 11 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #223331 Zaslal: 05.08.10 14:34    Předmět: K750 se v kapse vypina Citovat

Dobry den,
mam K750 uz delsi dobu a doted bylo vse OK. Jenze ted se mi v kapse, kterou mam u kolena, sama vypina. Mozna se mi pri chuzi neco prohyba, nevim. NEVITE, JAK TO OPRAVIT? (Pokud nikdo nevi, opravim si joystick na rezervni K750 a jedu dal Very Happy )
Dik za odpoved predem.
P. S. : NECEKAM odpovedi typu Dej si to do jine kapsy Very Happy

HUdasp
Pokročilý
Pokročilý

Už. poděkoval: 23x
Poděkovalo mu 125 lidí
ve 112 příspěvcích

Příspěvek #223339 Zaslal: 05.08.10 17:30    Předmět: Citovat

V jiné kapse se ti nevypíná? Wink
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
McBunny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkovalo mu 11 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #223341 Zaslal: 05.08.10 18:10    Předmět: Citovat

Nikoliv. Potiz je v tom, ze jine kapsy nez ty u kolen (ano, vypina se i u druheho kolena) nemam na zip, tudiz nejsou bezpecne, a lepsi mobil, ktery se vypina, ale v kapse zustane, nez zapnuty ztraceny nebo ukradeny. Wink ALE JA CEKAL RADU, KURNIK, TAK RADTE Exclamation A POSKAKOVAT KVULI TOMU TAKY NEBUDU Very Happy
jerziboss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Už. poděkoval: 7x
Poděkovalo mu 14 lidí
ve 12 příspěvcích

Příspěvek #223375 Zaslal: 06.08.10 10:12    Předmět: Citovat

Kúp si puzdro a vypchaj ho niečim vatou napr. proste niečím čo stlmí nárazy a potom by sa ti už nemal vypínať.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HUdasp
Pokročilý
Pokročilý

Poděkovalo mu 125 lidí
ve 112 příspěvcích

Příspěvek #223376 Zaslal: 06.08.10 10:20    Předmět: Citovat

To bych teda spíš rozmontoval a zkouknul kontakty všude na telefonu. Popřípadě prostřík WD40 anebo kontaktorem. A trošičku napnul všechny nožičky.
McBunny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkovalo mu 11 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #223377 Zaslal: 06.08.10 10:33    Předmět: Citovat

HUdasp OK, tak se mu podivam na zoubek (respektive nozicky). A kdyby nepomohly nozicky, koupim si pouzdro. A kdyz nepomuze to, mam jeste jednu K750 se spatnym displejem a joyem. Jestli bude ten muj kus k nicemu, displej sezenu snadno Twisted Evil . Ale snad nektera rada zabere.
HUdasp
Pokročilý
Pokročilý

Poděkovalo mu 125 lidí
ve 112 příspěvcích

Příspěvek #223380 Zaslal: 06.08.10 11:19    Předmět: Citovat

Podle mne tam bude nějakej volnej kontakt, kvůli kterýmu se při zatřesení telefon vypne.
McBunny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkovalo mu 11 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #223387 Zaslal: 06.08.10 14:17    Předmět: Citovat

Otresny test otresem proveden! Z asi 10 cm jsem ho upustil na knihu. Kdyz se prekulil nebo dopadl predkem, vypnul se. Kdyz dopadl zadni stranou a zustal na ni lezet, sel dal. To by mohlo nasvedcovat volnemu kontaktu, ale zajimavy to je stejne... Otazka neni, proc se pri urcitem zpusobu dopadu vypina (volnej kontakt), ale proc se pri dopadu na zadni stranu NEVYPINA? (Nemusite odpovidat, jen by me to zajimalo)
HUdasp
Pokročilý
Pokročilý

Poděkovalo mu 125 lidí
ve 112 příspěvcích

Příspěvek #223390 Zaslal: 06.08.10 14:28    Předmět: Citovat

Tohle je čistě náhodný jev. Laboratoř na zkoušení všech sil, co na telefon při dopadu působí nemáš, takže to stopro nezjistíš. Vyčisti telefon, posychruj kontakty (můj tip - hlavně ten u baterky, jestli opravdu baterka drží jak má). Kontaktolem (lihem,..) nic nezkazíš.
McBunny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkovalo mu 11 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #223399 Zaslal: 06.08.10 17:00    Předmět: Citovat

No laborator fakt nemam, a ten mobil mi uz vubec zacina blaznit... Btw lih na baterku a kontakty baterky jsem uz zkousel... Dovnitr se hned tak nedostanu, jsem ted hodne mimo domov a sadu sroubovacku. Blazni mi tak, ze mi pise : Charging, alien battery... A to mam origos... Tohle mi zacalo az dneska, chudak asi pujde do krabice s vyhozenymi mobily... Crying or Very sad
EDIT:Tak jsem ho rozebral, ba i vymenil baterku, a oba problemy fuc! Jupi, K750 je vecna!

bananas21
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 1x
Poděkoval mu 1 člověk
v 1 příspěvku

Příspěvek #223720 Zaslal: 18.08.10 12:43    Předmět: rada Citovat

Ak sa môžem pridať do konverzácie tak ja by som mal zopár nápadov Smile

1, Pozri si baterku, či nie je na konci ohnutý plech. Foto prikladám.

2,Skontroluj či sa ti batéria nehýbe. Daj dole zadný spodný kryt a skús baterku zatlačiť smerom na kontakty. Nesmie tam byť vôla. Ak je, je zle:twisted:

3, Skontroluj typ batérie. Samozrejme nenarážam na to, že by si tma mal úplne zlú baterku Smile Taký blbý tu asi nikto nie je. Ide o to, že robili sa hranaté a okrúhle. (na tej istej fotke to vidíš) A pokiaľ máš neoriginál kryt, tie "okrúhle" mali tendenciu pohybu, lebo nedoliehali.

Idea A čo sa týka toho padania na zadnú stranu to je logické. Baterka sa hore a dole nemá kam pohnúť, ak však je tam vôla a nepadá kolmo tak sa pohne a telefón sa vypne

Idea Ak sa ti tá baterka hýbe smerom na kontakty a je vadná a nemáš inú doporučujem ju dole ako dosadá na kryt niečím vypodložiť.

To je asi tak všetko. Dúfam, že som pomohol Smile
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
McBunny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkovalo mu 11 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #224534 Zaslal: 01.09.10 21:57    Předmět: Citovat

bananas21 Sice jsem to už dávno vyřešil výměnou kulaté baterky za hranatou, ale i tak díky Wink . A klikni na link v mém podpise.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- Dotazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: