PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » Pokec

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Problemy z reklamackou
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mahel
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 5x

Příspěvek #225547 Zaslal: 06.10.10 20:31    Předmět: Problemy z reklamackou Citovat

Musim sa vam pochvalit aku mam smolu s mojim MT Sony Ericsson C905.
Dna 28.05.2009 so si kupil MT C905 v NAY Elektrodom.
Telefon isiel krasne az zrazu prestala ist na nom Wi-Fi.Tak som ho vzal do Nay na reklamaciu dna 19.09.2010.
Do protokolu zapisali Nefunguje wi-fi prosim pretestovat.
Prislusenstvo: blok, krabica, zar list, bateria, zadny krit navod.
Dna 24.09.2010 mi prisla SMS ze MT je opraveny mam si prist pren.
Vyjadrenie servisu bolo:Pricinou problemu MT bola vada WiFi anteny, flexu.Zarucna oprava vykonana vymenou vadnich dielov. Pridem domov skusam WiFi a nic nesla. Vratil som sa spet do NAYu tam to skusali a tiez nic. Spisali druhy protokol a odislo to na reklamacku 2hy krat.
Dnes 06.10.2010 mi prisla sms ze je to funkcne. Tak som tam siel skusam priamo na predajni a nic. Najlepsie na tom bolo ze poslali len MT a baterku len tak v zabalene v kartone, bez prislusenstva co som im dal a bolo aj zapisane.
Tak som to neprevzal ze oni to poslu naspet zajtra do servisu. Skusali tam aj volat ale nikto to nebral. Tak maju este 18 dni a pocom musia vratit peniaze. 30dni je lehota.

Este otazocka mam pravo neprebrat MT ked mi ho nevratili v povodnej krabici z navodmi a CD?

Co na to hovorite?
Mate niekto tento MT?

PS: Sory za gramatiku viem ze je priserna.

HUdasp
Pokročilý
Pokročilý

Už. poděkoval: 23x
Poděkovalo mu 125 lidí
ve 112 příspěvcích

Příspěvek #225548 Zaslal: 06.10.10 20:49    Předmět: Citovat

Proboha, proč reklamuješ komplet balení? Zásadě reklamuj jen vadné kusy telefonu? Když máš nefunkční Wifi, tak za to můžou vadná sluchátka?
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomas999
Nováček
Nováček

Poděkovalo mu 23 lidí
ve 20 příspěvcích

Příspěvek #225552 Zaslal: 06.10.10 22:43    Předmět: Citovat

HUdasp keď nevieš pomôcť tak radšej nič nepíš...

Mahel Áno máš na to právo, ja by som spravil to isté. Zober peniaze späť, predpokladám keď má telefón jednu problémovú súčiastku bude tam aj iný problém... Radšej si kúp nový a v inom obchode NAY je mierne "predražené"

50MB hry z PC na mobile 30fps
W910i Service manual
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
1Pupik1989
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 75x
Poděkovalo mu 322 lidí
ve 150 příspěvcích

Příspěvek #225553 Zaslal: 06.10.10 22:48    Předmět: Citovat

HUdasp: To je blbost, takže když ti nejde GPS, tak pošleš jen GPS chip a anténu? Very Happy Musíš poslat komplet, tak se to dělá vždycky, akorát krabice nemusí být originál Smile
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HUdasp
Pokročilý
Pokročilý

Už. poděkoval: 23x
Poděkovalo mu 125 lidí
ve 112 příspěvcích

Příspěvek #225557 Zaslal: 07.10.10 08:10    Předmět: Citovat

Hele kucí.. v každym servise trnou hrůzou, když jim pošlou telefon (s evidentní závadou, která je v telefonu, a ne v příslušku - viz. WiFi - špatnou nabíječkou to asi nebude) v kompletním balení. Vemte si to, že těch telefonů tam maj stovky a každá zbytečnost navíc jen zdržuje a překáží. A také může stát, že to hold zapomenou poslat. Typicky třebas stylus. Každej správnej obchod by o tom Vás měl informovat, servis neni sběr příslušenství! Sám jsem to rok zažíval, kdy mi lidi posílali rozbité telefony a navigace (hlavně u nich je to mazec - držáky, kabely, nabíječky, TMC...) s bandou zbytečného příslušenství, co mi jen překáželo. Na reklamaci přece posílám to, co je rozbité, ne to, co funguje! Věc vrácení peněz (alias dobropis) je jiná, ale to tu neřešíme.
Nitram47
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Už. poděkoval: 12x
Poděkovalo mu 36 lidí
ve 36 příspěvcích

Příspěvek #225558 Zaslal: 07.10.10 08:32    Předmět: Citovat

Presne tak, staci iba cisto telefon. Bez SIM-ky a pamätovky. V pripade vratenia penazi/vymena za iny mobil ta vyzvu, aby si komplet prislusenstvo doniesol, inak netreba.
1Pupik1989
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 322 lidí
ve 150 příspěvcích

Příspěvek #225623 Zaslal: 10.10.10 15:37    Předmět: Citovat

HUdasp: Já jim poslal mobil a vrátili mi ho, kvůli nekompletnímu příslušenství Very Happy Možná si to způsobil ten obchod, jelikož jsem to musel poslat do obchodu a oni to posílali do servisu. Hlavně když mění mobil (80% oprav), tak chtějí poslat celé balení, aby nemuseli zbytečně rozdělávat další krabici a brát z toho mobil. Takhle prostě tohle hodí do vadných kusů a vezmou jinou krabičku Smile
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Garykiller
HW moderátor
HW moderátor

Už. poděkoval: 55x
Poděkovalo mu 39 lidí
v 18 příspěvcích

Příspěvek #225639 Zaslal: 10.10.10 18:20    Předmět: Citovat

spravne se posila jenom mobil s baterkou, kdyz je nejaka porucha v mobilu... je to myslim i v podminkach v servisu...
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
lusl
DB2020 Moderátor
DB2020 Moderátor

Už. poděkoval: 67x
Poděkovalo mu 238 lidí
ve 228 příspěvcích

Příspěvek #225640 Zaslal: 10.10.10 18:45    Předmět: Citovat

Správne sa má posielať celé balenie. Telefón, aj s príslušenstvom tak ako si ho kúpil. Je to myslím napísané aj v manuáli.
Garykiller
HW moderátor
HW moderátor

Už. poděkoval: 55x
Poděkovalo mu 39 lidí
v 18 příspěvcích

Příspěvek #225659 Zaslal: 11.10.10 16:49    Předmět: Citovat

ja kdyz zasel osobne reklamovat do britexu a gsmobil, tak mi nikdy prislusenstvi nevzali, vzdy mi to vratili...
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
1Pupik1989
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 322 lidí
ve 150 příspěvcích

Příspěvek #225665 Zaslal: 11.10.10 22:32    Předmět: Citovat

Garykiller: Mě zase poslali do pápá. Asi to je u každého obchodu jiné. Někde chtějí originál krabici a když není, tak čau. Někde jim zase něvadí jiná krabice, je to složité Sad
S.M-A-RT
Středně pokročilý
Středně pokročilý

Už. poděkoval: 14x
Poděkovalo mu 75 lidí
ve 27 příspěvcích

Příspěvek #225684 Zaslal: 12.10.10 21:38    Předmět: Citovat

Sice nevim, jak je to na slovensku, ale v Česku se k reklamaci nemusí dle zákona dávat ani krabice, ani příslušenství (pokud není předmětem reklamace). Takže no, možná je to částečně tvoje chyba, že si jim to dal, částečně i jejich, že ti to neposlali. Já když reklamoval W810ku, tak mi rovnou řekli, že chtějí telefon bez simky, pamětovky a příslušenství. Jinak pokud je stejná závada 3x máš právo na vrácení peněz nebo nový kus. Smile
Mahel
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #225764 Zaslal: 16.10.10 09:12    Předmět: Citovat

Tak este necelich 8 dni a oprava trva 30 dni potom by mali vratit peniaze.
Neviete musia vratit plnu sunu? teda MT. stal 409€ tak musia vrátit 409€?
A mozem ist do nayu aj ked ten 30 den vychadza na nedelu? NAY je otvoreny aj v nedelu.

SiViN
Site Admin
Site Admin

Už. poděkoval: 95x
Poděkovalo mu 431 lidí
ve 107 příspěvcích

Příspěvek #225765 Zaslal: 16.10.10 10:34    Předmět: Citovat

to Mahel: pokud to na nedeli vychyzi na 30ty den a ty ten 30ty den nedostanes zadnou vyzvu aby jsi prisel pro mobil tak to nedelej. Oni maji povinnost te informovat o tom ze mobil tam je popr. ho k tobe nejak dopravit. Ja bych tam sel az v pondeli (pokud te nebudou kontaktovat driv) a chtel bych po nich penize zpatky. Ano, je to celych 409€ (nakupni cena) Nebo ti muzou nabidnout jiny mobil ve stejne hodnote (penezni).

Pokud by ti ho do te nedele vratili a ty jsi zjistil (treba hned na prodejne) ze ma opet zavadu wifi muzes jim rovnou rict ze chces vratit penize protoze pokud je stejny problem s veci 3x odeslany na reklamaci a porad neni problem vyresen jedna se logicky o neopravitelny kus tudiz mas narok na vraceni penez.

Pokud oni poslou ted zpet do te nedele pouze mobil bez toho prislusenstvi mas opet pravo na vraceni penez! Nikdo si bezduvodne nemuze nechavat tvuj majetek. To ze oni tam toho maji hodne nebo v tom nemaji poradek neni tvoje vec a tebe to nezajima.

Pokud mobil do nedele prijde, bude funkcni a prijde i prislusenstvi nezapomen si dohlidnout na to aby ti byla zaruka mobilu prodlouzena o ty dny co byl mobil v servise!

to ALL: To jestli se ma mobil posilat v originalnim baleni nebo s/bez prislusenstvi je tu nepodstatne..a taky nezjistitelne..jednou jsem musel posilat komplet..jednou po me chteli jen mobil z kapsy kdyz jsem jim to ukazal na prodejne....takze hadat se tu o tom kdyz ma kazdy podminky jinak je uplne zbytecne Wink

HAWK

Uživatelé kteří děkují: KRtek™, 1Pupik1989
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: