PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » Pokec

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Blogííííísek SE-Tuningu aneb pojď se vypovídat IIII Jdi na stránku: Předchozí  1, 2, 3 ... 212, 213, 214
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SkyHawk
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 57x
Poděkovalo mu 22 lidí
v 10 příspěvcích

Příspěvek #230694 Zaslal: 07.10.15 18:09    Předmět: Citovat

mrtvocich napsal:
Haha, tady jeste nekdo pise! Very Happy Taky jsem z nostalgie otevřel SE-Tuning.cz a mrte me potesilo, ze to tu jeste funguje a vubec sem nekdo neco pise Very Happy Ja mam jeste tricko. Jinak presne, nejlepsi forum na jakym jsem kdy byl.

Tričko mám taky ještě! Nosím do práce Smile

Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
havros
Site Admin
Site Admin

Už. poděkoval: 6x
Poděkovalo mu 107 lidí
ve 34 příspěvcích

Příspěvek #230696 Zaslal: 02.01.16 17:45    Předmět: Citovat

Pánové, po hodně dlouhé době jsem zabloudil a zavládla nostalgie Cool Kde je konec všem tunerům?
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sony Ericsson Xperia Neo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #230697 Zaslal: 03.01.16 11:49    Předmět: Citovat

havros napsal:
Pánové, po hodně dlouhé době jsem zabloudil a zavládla nostalgie Cool Kde je konec všem tunerům?
S prominutim v řiti
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SkyHawk
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 57x
Poděkovalo mu 22 lidí
v 10 příspěvcích

Příspěvek #230698 Zaslal: 05.01.16 17:55    Předmět: Citovat

havros: Pár jsem jich potkal na iphone.cz foru, ale jinak se dá říct, že tuneři skončili spolu s tímto fórem, které skončilo se Sony Ericssonem jako takovým...
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
PawloS
Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 38x
Poděkovalo mu 12 lidí
v 5 příspěvcích

Příspěvek #230699 Zaslal: 14.01.16 19:05    Předmět: Citovat

Zdar borci! Very Happy

Nevím proč ale jednou sem si vzpoměl na Minimaxe a to mě sem přivedlo, žije to prase ještě?

k750i-->w800i[49]
Netuním..
Přihlášky na lockerz.com - pište mi email do PM !
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
KA-EM
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Už. poděkoval: 24x
Poděkovalo mu 25 lidí
ve 24 příspěvcích

Příspěvek #230700 Zaslal: 21.01.16 02:25    Předmět: Citovat

havros napsal:

Ja tiez...

Nokia 3110 classic
SE C702: DEAD Sad
SE XPERIA Mini Pro SK17i
Samsung Galaxy S4 mini LTE
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SiViN
Site Admin
Site Admin

Už. poděkoval: 95x
Poděkovalo mu 431 lidí
ve 107 příspěvcích

Příspěvek #230704 Zaslal: 02.06.16 08:51    Předmět: Citovat

Sakra, necitujte posledni prispevky, at to tu ma nejakou uroven!!! Very Happy Very Happy Very Happy Nevim proc ale na minimaxe si taky obcas vzpomenu, sice jsem s nim nikdy nic nemel, ale obcas si vzpomenu i tak Smile
akaiderp
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #230706 Zaslal: 09.08.16 22:51    Předmět: Citovat

Dost hustý. Fakt jsem nečekal, že to tu po těch letech bude pořád "žít" Cool

Palec nahoru!
lukuc
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 13x
Poděkovalo mu 45 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #230709 Zaslal: 22.10.16 23:41    Předmět: Citovat

Yup Smile včera jsem dělal pořádek ve skříni a vyřadil jsem asi 30 starých triček a narazil jsem na 3 kusy se-tuning triček.
Světle zelené, oranžové, a ještě jedno bílé, ale bylo to spešl z testovací série, které mělo grafiku na zádech a vpředu jen zelený nápis se-tuning.cz
No přišla na mě trochu nostalgie... nevím jestli je mám vyřadit a ukončit legendu nebo je nechat jako vzpomínku, na dobu kdy se mi podařilo haluzově ukořistit tuším Improved Player patch pro K810 od IronMastera (který byl placený u rusáků) a následně jsem jej jen pomocí hexeditoru a poznámkového bloku portoval na K790, K800, K770 a na další FW K810 a byla mi pak udělena hodnost tuner přímo v den mých narozenin Very Happy ježiš to už je let... asi 2008 +- možná víc.
Ještě bych možná nějaky patche a věci z té doby našel na disku Smile

Edit: jo mám je ještě na disku a není toho málo, komplet sbírku patchů a programů pro patchování K800i Smile
Edit 2: Trochu jsem prohledal disk a bylo to přesně 28.10.2008 kdy jsem psal adminům a moderátorům tohoto fóra (havros,`xXxTRA,Adow,cofi,filhouse,KRtek™,pRo_lama,SiViN) soukromou zprávu o tom jestli tento patch pustit do světa přes se-tuning.cz nebo jinak a následně když se rozšířil, tak jej zdarma pustil i IronMaster zadarmo.
Čili za 5 dnů bude 8 leté výročí ježiš to je strašně dlouho, ale vzpomínky dobré `xXxTRA a KRtek™ provozovali internetové rádio, Adow mi kdysi donesl osobně trička na hlavasu v Brně, ještě bych možná našel pár fotek, které tu umístili někteří z Invexu v těch letech kdy v areálu výstaviště zadarmo odblokovávali SE mobily Smile
Ty doby jsou nenávratně pryč, já skončil na Samsungu S4 mini, ale tunění mě uplně neopustilo i když je tak trochu minimalistické ve formě CyanogenMod13 a pár věcí v Xposed

Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Uživatelé kteří děkují: handzik
Furdik
Pokročilý
Pokročilý

Už. poděkoval: 89x
Poděkovalo mu 73 lidí
v 58 příspěvcích

Příspěvek #230712 Zaslal: 16.11.16 21:33    Předmět: Citovat

TVL mažu stará hesla na mrtvé stránky a tady to pořád "žije", zdravím všechny Tunery a Tunerky Mr. Green Mr. Green Mr. Green
McBunny
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Už. poděkoval: 25x
Poděkovalo mu 11 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #230713 Zaslal: 19.11.16 07:59    Předmět: Citovat

Odpovídám na pozdrav a rád se taky pochlubím tím, že dnes používám K610i@W660i a je to asi nejlepší mobil, co jsem měl za poslední 2 roky. Very Happy A tuhle jsem si po nějakých 8 letech koupil svoji první W800i. Hurá, W800i... Very Happy Ale nejde mi zprovoznit patchování CID36, což je na nic. No nic, rád to tu vidím ještě žít Smile
Curuj
Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 16x
Poděkovalo mu 10 lidí
v 9 příspěvcích

Příspěvek #230714 Zaslal: 08.12.16 22:21    Předmět: Citovat

weee, tiež upratujem v záložkách Laughing idem si prečítať čo je nové Smile
post #99, daleko som to nedotiahol. ale telefony som tuningoval v širokom okolí Very Happy
svoju P1i som vyradil pred asi dvoma mesiacmi, ked som dostal firemný telefon. asi ho nikdy nepredám a sem-tam ho zapnem. plus až nebudem mať čo robiť, zoženiem si nejaký dumb phone v dobrom stave

Hacked SE P1i Wayfinder R9K009 - R6G04, Walkman 3, 4GB SanDisk, HPM-75, Garmin Mobile XT etc Smile
SE C510 R1HA035 CID52 BROWN, nejaké patchy 512MB M2 Sony Smile
lusl
DB2020 Moderátor
DB2020 Moderátor

Už. poděkoval: 67x
Poděkovalo mu 238 lidí
ve 228 příspěvcích

Příspěvek #230715 Zaslal: 09.01.17 22:46    Předmět: Citovat

čaute, tu to ešte žije ako tak pozerám Very Happy
klacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #230716 Zaslal: 11.01.17 19:22    Předmět: Citovat

No dokud se najdou magoři jako já, co vytáhnou zkusmo starý telefon (SE k700i), tak to tu možná bude žít Very Happy

Mám tyto telefony 2. A vzpomněl jsem si při diskuzi s kámošema, že v nich, 10let nepoužívaných, mám nějaké videosekvence, které bych jim chtěl ukázat. Tak jsem koupil novou baterii, nový displej a jeden se mi podařilo zprovoznit bez problémů. A druhý telefon, bohužel, na mne bliká při vložení PINu. Už si to nepamatuju přesně, ale zřejmě to byly důvody, proč jsem tyto telefony tehdá odložil(rozbitý lcd a blikající lcd). Naštěstí nevyhodil. Proto jsem taky na síti začal hledat info, jak překonat to blikání lcd. A našel toto forum Smile

Prostě zapnu telefon, vložím pin, a místo aby najela obrazovka, tak lcd zbělá, a pak vypne, a pak zase jakoby zapne, zase zhasne, zase se rozsvítí.... věděl by někdo, co s tím? Píše se mnohokrát, že je třeba přístroj flešnout. Ztrátí se při této operaci soubory(videa), která tam mám uložena? děkuji
Děkuji
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku: Předchozí  1, 2, 3 ... 212, 213, 214
Strana 214 z 214

Přejdi na: