PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K300, K500, K700

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
integrovana signalizace prichoziho hovoru
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rom4n
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #10463 Zaslal: 07.11.06 22:54    Předmět: integrovana signalizace prichoziho hovoru Citovat

nekolikrat se mi stalo, ze jsem vzal do ruky mobil a zrovna v tu chvili nekdo prozvonil a ja mu to nechtene capnul. Blikaci nalepka, nalepena na zadi telefonu nemela zadny vyznam a navic byla pasivni a ubirala silu signalu. Napadlo me vyrobit aktivni blikatko a nejak ho nacpat do telefonu.. Nakonec jsem vyrobil ze zenerovy diody a tranzistoroveho zesilovace, kterym napajim SMD oranzovou LEDku primo z baterie (vsechno propojeni jsem delal civkovymi dratky). LEDku jsem umistil pod mrizku reproduktoru,takze zadna uprava neni videt. Kdyz nekdo prozvoni nebo probehne-li jakakoliv registrace, tak to probleskava pres dirky v mrizce a je to paradne videt i za denniho svetla Very Happy Very Happy
vedet tak,jak sem pripojit fotky, tak to udelam. Fakt paradni vychytavka Smile)) a kdo by mel zajem, at pisne a poslu video
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miessa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #10466 Zaslal: 08.11.06 08:00    Předmět: Citovat

Fotky nahraj na tenhle link a pak sem hod akorat odkazy na ty fotky Wink
kód:
www.imageshack.us

Naposledy upravil Miessa dne 08.11.06 12:14, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
rom4n
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #10471 Zaslal: 08.11.06 09:35    Předmět: fotky Citovat

ahoj, dekuji za radu, tak snad to vyjde
[img] http://www.dropshots.com/photos/204695/20061108/b_091512.jpg
[/img] http://www.dropshots.com/photos/204695/20061108/b_091535.jpg
[img] http://www.dropshots.com/photos/204695/20061108/b_091556.jpg

ale nevim, jak delate, ze ty fotky jsou rovnou v tomhle okne Wink
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SKIPY
Nováček
Nováček

Poděkovalo mu 5 lidí
ve 3 příspěvcích

Příspěvek #10473 Zaslal: 08.11.06 10:13    Předmět: Citovat

mozes sem dat schemu a kam si to pripojil?
rom4n
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #10474 Zaslal: 08.11.06 10:21    Předmět: video Citovat

za chvili musim pryc, ale schema nakreslim a vlozim. nevim, jestli se povede, ale posilam odkaz na video, to vzadu je obycejna pasivni nalepka a vepredu moje uprava Wink http://www.dropshots.com/daymainframe.php?userid=204695&cdate=20060203&cimg=0
rom4n
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #10496 Zaslal: 09.11.06 10:43    Předmět: schema Citovat

tak, udelal jsem schema zapojeni. Tranzistor by mel byt BC517, protoze ma velke zesileni, dioda muze byt prakticky jakakoliv, protoze napeti vznikle pri vysílani mobilniho telefonu se indukuje temer ve vsech. Presne oznaceni te me nevim, vyndal jsem ji ze suplikovych zasob, ale tusim, ze to byla rychla dioda 1N4148. SMDcko jsem vyndal z nejakeho stareho mobilu, ale na Florenci v GM maji slusny vyber. Rezistor pred LED jsem nedaval, protoze LED nesviti trvale. Ikdyz je malinko prebuzena, tak se nespali. Teda podle skusenosti s oranzovou,jinak samozrejme zalezi na jejim odberu. Vetsina superjasnych LED ma odber 20mA, takze rezistor by mel hodnotu 180R (pri napeti 3,6V). Tranzistor s diodou by mely byt co nejbliz antene mobilniho telefonu, idealni mistecko byl plastovy zlabek (je videt na fotce) a tranzistor do neho paradne padl

Striker [CZ]
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #50417 Zaslal: 20.06.07 16:16    Předmět: Hazky Citovat

Hezky, musim jedině tleska, to byla ale domluva

N3jde 0 to C0 m@š, jd3 0 to koh0 zn4š !
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rom4n
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #50481 Zaslal: 20.06.07 18:41    Předmět: konec Citovat

ja to napsal jinam.. no, doblikal jsem, protoze jsem si koupil novej komunikator a nechce se mi do neho zasahovat Very Happy
hihotek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Už. poděkoval: 8x
Poděkovalo mu 7 lidí
ve 3 příspěvcích

Příspěvek #50496 Zaslal: 20.06.07 19:46    Předmět: Citovat

můžeš aspoň hodit video, jak to vypadá "v akci" ? Wink

//a jak si spokojený s tím asusem - já o něm taky uvažuju Wink

rom4n
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #50657 Zaslal: 21.06.07 19:14    Předmět: akce Citovat

copak jak vypada v akci, ten gps komunikator nebo blikatko?? blikatko by melo bejt nekde nahore v textovem odkazu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K300, K500, K700 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: