PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » (SW) K300, K500, K700 - Návody

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
Patche K700i Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
havros
Site Admin
Site Admin

Už. poděkoval: 6x
Poděkovalo mu 107 lidí
ve 34 příspěvcích

Příspěvek #7321 Zaslal: 16.09.06 20:38    Předmět: Citovat

martinek98: Máš to tam Shhh
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mikrom
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 10x
Poděkovalo mu 17 lidí
v 5 příspěvcích

Příspěvek #7327 Zaslal: 16.09.06 21:22    Předmět: Citovat

citace:
Přidáno 4.9.2006
Fotografie a videa se pojmenují aktuálním datem (např. 20060904_1435)

Přidáno 12.9.2006
Zmenšení fontu u SMS zpráv
Zvětšení prodlení podsvětlení klávesnice

vsechny tri patche funguji, jen bych dodal ze jsou pro FW R2CA001, a ze ten na zmenseni fontu SMS zmensi vsechny pisma (co sou stejne velky jako ty v SMS (datum a cas na homescreenu, pismo v menu "stav telefonu", pismo poznamek..)

http://mikrom.cz/274-sw-upravy-w810i
http://mikrom.cz/214-upuf - diy servisni box
pomohl jsem Vám? poděkujte.

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% a jsi normální, hoď si tohle do podpisu.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
cash333
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #7350 Zaslal: 16.09.06 23:35    Předmět: Re: Patche K700i Citovat

martinek98 napsal:
citace:

Fotografie a videa se pojmenují aktuálním datem (např. 20060904_1435)

Nebylo by neco takoveho i na 750/800?

je to na http://mobilefree.ru/modules/patches/, aspon na k750 ano...
vyber si model a firmware a stiahni, ale odporucam to urobit uz pred flashovanim FW patcherom

7luke.com
V.I.P.
V.I.P.

Už. poděkoval: 2x
Poděkovalo mu 20 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #7354 Zaslal: 17.09.06 00:08    Předmět: Citovat

ale vždyť už je to i tady Rolling Eyes stačilo se jenom podívat na thread patche
iconek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #7613 Zaslal: 20.09.06 00:33    Předmět: patch na radio? Citovat

patch na radio bez sluchatek na k700 by nebyl?
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikrom
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 17 lidí
v 5 příspěvcích

Příspěvek #7623 Zaslal: 20.09.06 14:17    Předmět: Citovat

no jelikoz kabel od sluchatek vyuziva radio jako antenu, tak nevim jaky by byl bez nich prijem (pokud by ses teda nepoustel do ty upravy co nekde probehla na netu, ze si nekdo dodelal antenu dovnitr

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% a jsi normální, hoď si tohle do podpisu.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
iconek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #7653 Zaslal: 20.09.06 19:25    Předmět: patch radio bez sluchatek Citovat

ja jsem patchnul moji d750/w800 a radio mi jede krasne.jako antenu sem vedl uvnitr telefonu dratek nastrceny v konektoru,sice nic moc pri pohybu ale hraje to:-)
no a kolega v praci to u me videl a chce to taky jenze ma k700 proto se ptam jestli nekdo tento patch nema
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phr&nt!shek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #7663 Zaslal: 20.09.06 20:00    Předmět: Citovat

iconek: nemůžeš poslat foto? zajímalo by mě jak jsi tu anténu vyřešil...
D750i --> W800i, camdriver: 9.89, custom ikonky + ICQ v menu, , bez operatora, odstraneni praskani, 30 000 mist na zpravy, menu v others, layout v others, drivery v others, regulovatelne osvetleni po podržení spouště. a to vše DÍKY VÁM
iconek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #7683 Zaslal: 20.09.06 22:28    Předmět: patch radio bez sluchatek Citovat

je to jednoduche,bohuzel fotky nemam a rozebirat mobil se mi nechce.da to sice praci dostat ten dratek pod konektor,nakonec jsem ho pripajel na desku.chtel bych pri pristim rozebirani vymenit ten dratek za folii s vodivyma drazkama a jejich konce pospojovat a jako by prodlouzit vodic......proste to jde jen to je dost pakarna a potrebujes dost trpelivosti a pevnou ruku........
mikrom
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 17 lidí
v 5 příspěvcích

Příspěvek #7690 Zaslal: 20.09.06 23:00    Předmět: Citovat

Arrow rek bych ze uz se tu diskuze staci dosti mimo tema. nejen ze to neni o k700 ale o patchich uz vubec.
dystak zalozte (pokud jiz neni) topic v navodech jak tu antenku udelat/dodelat

iconek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #7691 Zaslal: 20.09.06 23:04    Předmět: patch radio bez sluchatek Citovat

omlouvam se,jen sem odpovedel na dotaz,neuvedomil sem si ze bych mel zalozit jine tema.......
takze nadale plati,chlapi.....nevite o patchi na radio bez sluchatek na k700?budu moc vdecen.s pozdravem tomas
Phr&nt!shek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #7739 Zaslal: 21.09.06 19:53    Předmět: Citovat

dik iconku. az mi vyprsi zaruka, tak pak budu pajet Smile vsem: omluva ze jsem se taky pozapomel ze jsem v jinem topicu Smile
D750i --> W800i, camdriver: 9.89, custom ikonky + ICQ v menu, , bez operatora, odstraneni praskani, 30 000 mist na zpravy, menu v others, layout v others, drivery v others, regulovatelne osvetleni po podržení spouště. a to vše DÍKY VÁM
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra SE-tuning.cz » (SW) K300, K500, K700 - Návody Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: