PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » (SW) CID49 DB2010 + DB2012, DB2000 - Návody

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
GRAFIKA DOW810i-odzkoušené
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
F.B.L
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 6x
Poděkoval mu 1 člověk
ve 0 příspěvcích

Příspěvek #120967 Zaslal: 14.07.08 13:05    Předmět: GRAFIKA DOW810i-odzkoušené Citovat

Taky si chcete vylepšit telefon a dát si do něj nové ikony a pozadí pro player?Mám pro Vás mnou vyzkoušený a funkční návod.Budete potřebovat sysgfx patch a setool.Sysgfx patch aplikujte přes setool a v mobilu si spusťte správce souborů a do složky ostatní udělějte složku s názvem GFX. Do této složky potom dejte všechny ikony co chcete a restartujte telefon.Potom by už měli ikony být tam kde mají.
NEzapomeňte je správně pojmenovat,jinak to samozřejmě nepůjde.Kdyby to nešlo tak pište.
SEtool Vám nesmí při aplikaci patchu napsat hlášku s tím value differs,nevím teď přesně jak zní,ale pokud to napíše máte špatný firmware.

Takže to shrnu!
1. Spustit SEtool
2. Aplikovat GFX patch
3. V telefonu udělat složku ve správci souborů v ostatních,název složky GFX
3. Ikony dát do složky GFX
4. Restart
5. Musí to fungovat!

Jinak někde jsem četl že se to sekalo když těch ikon bylo moc,já jich mám 12 a jede to bez problémů....

Kdyby někdo nevěděl kde má najít sysgfx patch a je líný hledat na googlu tak je tady http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=14824&hl=sysgfx&st=0 můžete si tam stáhnout i některé
ikonky

Tak podle lidí ze se-nse co tam hlasují tak víc jak 50% jde i více jak 200ikon najednou takže by se to sekat nemělo.

Kdyby někdo měl nějaké zajímavé ikony nebo jakoukoliv jinou grafiku tak jsem hoďte odkaz
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Smalley
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 1x
Poděkovalo mu 8 lidí
v 1 příspěvku

Příspěvek #120986 Zaslal: 14.07.08 13:44    Předmět: Citovat

Vista ikony/tema/menu/startup/uvodna hudba,walkman skin,radio skin, signal (tusim Very Happy)...
kód:
http://www.edisk.sk/stahni/75173/Vista_pack.rar_1.15MB.html

kód:
www.mobily.webovka.eu
=moje forum o mobiloch
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
peterkooo
Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 1x
Poděkovali mu 2 lidé
ve 2 příspěvcích

Příspěvek #122052 Zaslal: 22.07.08 17:58    Předmět: dotaz.. to F.B.L Citovat

mam par otazok:

1: nemozem tam te ikony nakopcit predtym ako ho idem patchnut?
2. co si si zmenil?
3. mohol by si sem hodit ten pack? ja som jelen z teho HEXoveho oznacenia.. stahol som si mustang battery pack a tam su te ikony nejak zvlastne oznacene ze to nesuhlasi s defaultnym oznacenim (moze to byt tym ze to ne je na w810?).. alebo wtf?

thx

edit: uz mam potom, netreba odpovedat Very Happy facha to celkom fajne.. zatal no problemo..

PhaWel15
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #131105 Zaslal: 15.09.08 21:14    Předmět: problem Citovat

ahoj
ma takovy mensi problem...
a to..
kdyz najedu na tuhle stranku:
http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=14824&hl=sysgfx&st=0
a poctive se registruji, tak mi to nejde stahnout, napise mi to toto:
Sorry, but you do not have permission to use this feature. If you are not logged in, you may do so using the form below if available.
i kdyz jsem prihlaseny
dekuji za brzkou odpoved Smile
dik......
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
P@ko
Druhé varování!

Už. poděkoval: 24x
Poděkovalo mu 48 lidí
ve 28 příspěvcích

Příspěvek #131164 Zaslal: 16.09.08 14:30    Předmět: Citovat

nemožeš byť prihlásený ! ! ! to inak by ti to nenapisalo ! ! ! a Dostal si mail v ktorom si mal aktivačný link ? ak si si ho neaktivoval do 24 hod tak si musíš požiadať o nový alebo nova registracia ! ! ! inak si len prihlaseny ale nemas aktivne konto ! ! !
PhaWel15
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #131184 Zaslal: 16.09.08 16:36    Předmět: Citovat

ano nejsem blbej, pochopitelne jsem sel do posty a tam jsem si to aktivoval, proto se divim ze to nejde, zkusim to znova Smile
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PhaWel15
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #131208 Zaslal: 16.09.08 17:18    Předmět: !_!_!_! Citovat

hmm....
kdyz jsem prihlaseny tak tam mam toto: Logged in as: zkouska ( Log Out )

to znamena ze jsem prihlaseny(registrovany), tak proc tam mam toto ????: Sorry, but you do not have permission to use this feature. If you are not logged in, you may do so using the form below if available.

ja ted nwm jestli jsem uplne de**l.....
PhaWel15
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #131437 Zaslal: 18.09.08 15:43    Předmět: Citovat

no ??
kde to vezi ??
1Pupik1989
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 75x
Poděkovalo mu 322 lidí
ve 150 příspěvcích

Příspěvek #131439 Zaslal: 18.09.08 15:47    Předmět: Citovat

Používej EDIT a nedělej DOUBLE POSTY a když budeš na každého takhle naléhat, tak ti nikdo neporadí a reš si problémy na ICQ. STOP OT!!! d'oh!
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Franc
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #131708 Zaslal: 20.09.08 14:26    Předmět: Citovat

http://walkmans.wordpress.com/

zkuste tuhle stránku

nevim co dělám špatně ale nejdou mě ty změny ikonek, naterky, signálu atd... udělal jsem to přesně tak jak je to napsaný ale nejde mě to, nevíte co stim.. pls poradte jak to zprovoznit.. dik Rolling Eyes

edit : prosím poradte mi proč mě to nechce fungovat.. vše sem udělal jak je psáno v prvním příspěvku.. Sad Surprised

Mad_Max1666
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 2x

Příspěvek #203822 Zaslal: 20.10.09 15:56    Předmět: Citovat

F.B.L. Chlape tvůj návod je stručný a jasný, ale podle čeho mám ikonky přejmenovat, aby mi to fungovalo? Sysgfx mám připravený, nějaké ty ikony taky, ale ty názvy... Help pls! Thnks

Hafan343 Díky za radu, ale ten soft nějak nemůžu najít. Crying or Very sad

F.B.L. Aplikoval jsem sysgfx podle návodu, ale nefunguje to. Mám W810i R4EA031 a sysgfx co mám je na verzi R4EA031, nicméně to hodí onu hlášku "Some patch values differs, continue?" Dal jsem ne i ano se stejným výsledkem. Je z toho cesta ven? Díky

Naposledy upravil Mad_Max1666 dne 22.10.09 18:26, celkově upraveno 2 krát.
Hafan343
Pokročilý
Pokročilý

Už. poděkoval: 91x
Poděkovalo mu 181 lidí
ve 176 příspěvcích

Příspěvek #203825 Zaslal: 20.10.09 16:12    Předmět: Citovat

Mad_Max1666 otvor si tvoj MAIN v programe ImageTool, a tam su tie nazvy Smile
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » (SW) CID49 DB2010 + DB2012, DB2000 - Návody Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: