PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » O tomto fóru

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
1. oficiální sraz SE-Tuning.cz - Brno - 27.9.2008 Jdi na stránku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adow
Moderátor
Moderátor

Už. poděkoval: 83x
Poděkovalo mu 327 lidí
ve 113 příspěvcích

Příspěvek #130186 Zaslal: 10.09.08 14:09    Předmět: 1. oficiální sraz SE-Tuning.cz - Brno - 27.9.2008 Citovat

1. oficiální sraz SE-Tuning.cz

Tak už je to tady, vypadá to, že jsme se konečně domluvili - tím my myslím pár lidí co mám na ICQ - a uděláme si první srazík. Skupina my obsahuje taková na se-t známá (a důležitá) jména jako je havros, SiViN, já, Boogey, lukuc... - tihle předběžně přislíbili svou účast. Věřím, že se přidá i KRtek, `xXxTRA a vy další, kteří se o akci dozvídají až teď.

Místem konání je Brno, dnem je sobota 27.9.2008, hodina startu v 18:00 v restauraci U kormidla - Kounicova 43.

Před akcí v hospodě budeme se SiViNem a havrosem na výstavišti na TuningSalonu.. Pokud se někdo bude chtít přidat, tak sraz bude u brány č. 7 ve 14:00. Více info na http://www.tuningsalon.cz (vstupné 150 Kč na osobu). Nejblíž bráně 7 je zastávka Riviera (84 z Mendlova náměstí). Mapku najdete tady - výstava je v pavilonech Z. R a kolem nich - hlavním vstupem se nedostanete.

Vím, že pro některé z vás je to daleko, tak tu mám alespoň jednu menší motivaci.. Pro toho, kdo přijede z největší dálky a prokáže to (jízdenka nebo účtenka z benzinové pumpy s datem 27.9.2008 - a nešvindlovat!) tu čeká bílé triko SE-tuning zdarma Wink.. Na tomto místě si neodpustím jednu reklamu - na srazu si po předchozí domluvě samozřejmě můžete vyzvednout i nějaké to tričko, co mám ještě na prodej...

Předem píšu, že místa na přespání u mě doma už jsou již obsazena. Určitě něco najdete, jako inspiraci tady máte jednu docela pěknou ubytovnu s cenou 250 Kč/noc: http://www.rvsservis.cz/ub.htm

Před srazem proběhne ještě soutěž o originální ceny - máte se určitě na co těšit - slavnostní vyhlášení soutěže proběhne právě na srazu Wink. Vše se včas dozvíte..

Takže, prosím, napište kdo se zúčastníte, ať mám nějaký přehled o počtech a můžu zamluvit hospodu. Díky!

Účast můžete potvrdit zde:

http://www.se-tuning.cz/viewtopic.php?t=11764

Mobile 1: T-Mobile MDA Compact V -> HTC Touch Diamond II EržikaD2 - WM6.5.3 - Sense 2.5 - CZ
Mobile 2: K530i CID 52 -> W660i R8BB001
Nepište mi, prosím, na SZ dotazy - bohužel už jsem dlouho mimo a jen málo si pamatuju Sad

Naposledy upravil Adow dne 22.09.08 20:47, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uživatelé kteří děkují: KRtek™
Gepid
BAN

Už. poděkoval: 9x
Poděkoval mu 1 člověk
ve 0 příspěvcích

Příspěvek #130204 Zaslal: 10.09.08 15:48    Předmět: Citovat

No tak sem napisem ako prvy Very Happy. Ja by som mozno aj prisisiel. Ale nedalo by sa to trosku posunut? Velmi rad by som prisiel. Noo a problem je tiez z ubytkom. Co ja viem kde by som spal? Za vlak zaplatim ale 500Sk za ubytko 300Sk. Sad
Adow: Prosiiim Smile nemas miesto aspon na chodbe? Mr. Green Mr. Green

Thompson
Moderátor
Moderátor

Už. poděkoval: 62x
Poděkovalo mu 144 lidí
v 51 příspěvcích

Příspěvek #130211 Zaslal: 10.09.08 16:25    Předmět: Citovat

Já bych taky jel,ale 18:00 je pozdě nevím jak jezdí vlaky z Brna zpátky
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Adow
Moderátor
Moderátor

Už. poděkoval: 83x
Poděkovalo mu 327 lidí
ve 113 příspěvcích

Příspěvek #130214 Zaslal: 10.09.08 17:01    Předmět: Citovat

Tak ten čas 18:00 není až tak závaznej.. Když vás bude víc, tak to třeba posunem.. Ale rozhodně večer - žádný obědy nebo brzký odpoledne Very Happy

Mobile 1: T-Mobile MDA Compact V -> HTC Touch Diamond II EržikaD2 - WM6.5.3 - Sense 2.5 - CZ
Mobile 2: K530i CID 52 -> W660i R8BB001
Nepište mi, prosím, na SZ dotazy - bohužel už jsem dlouho mimo a jen málo si pamatuju Sad
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pRo_lama
Čestné uznání
Čestné uznání

Už. poděkoval: 17x
Poděkovalo mu 187 lidí
v 81 příspěvcích

Příspěvek #130219 Zaslal: 10.09.08 17:14    Předmět: Citovat

Bolo by dobré keby sa našlo zopár ľudí z SR, žeby sme zohnali nejaké auto alebo ak by sa niekto odhodlal ísť na svojom aute, tak by to určite vyšlo lacnejšie. Tým pádom by sme tam ani nemuseli prespať, ak by sa nešlo na tú ďaľšiu akciu alebo by sme si niečo našli a bolo by to lacnejšie. Ja by som rád išiel, ale samému sa mi to neoplatí.

[Nepíšte mi na ICQ ohľadom mobilov. Od toho tu je fórum !!!]
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tonda512
Středně pokročilý
Středně pokročilý

Už. poděkoval: 14x
Poděkovalo mu 38 lidí
ve 27 příspěvcích

Příspěvek #130223 Zaslal: 10.09.08 17:51    Předmět: Citovat

Kdyby jel někdo se mnou z Plzně, tak bych se taky vyda...samotnému se mi nechce přes 300km....ubytování a penízky snad nebudou takový problém...
Gepid
BAN

Poděkoval mu 1 člověk
ve 0 příspěvcích

Příspěvek #130225 Zaslal: 10.09.08 18:15    Předmět: Citovat

pRo_lama: Zohnat este niekoho napr mr.pedra, depehu alebo volakoho podobneho a mozme volaco spachat nie?
SiViN
Site Admin
Site Admin

Už. poděkoval: 95x
Poděkovalo mu 431 lidí
ve 107 příspěvcích

Příspěvek #130236 Zaslal: 10.09.08 18:48    Předmět: Citovat

to Tonda512: no ja pojedu do Litomeric pro havrose a potom po D8 do Prahy a tam na D1 do Brna..mozna by to slo kdyby si dorazil do Prahy..ale zajizdet si z Prahy do Plzne nebudu..

a k tomu casu: puvodne byla akce myslena na patek..ale Adow dal na ma slova a akci presunul z patku na sobotu protoze v patek jsou problemy (skola, prace apod.) zahajit sraz rovnou tim ze pujdem na ten tuning..alespon muzem rovnou probrat auta...

ovsem i kdyz Adow rika ze driv ne (nevim jak moc) tak musime...tuning akce je jen do 19ti hodin...to nez stihnem okoukat prvni hostesku tak nas vyhodej.. ja bych to videl tak od 14:00 - 15:00...to je po obede a dost casu na okoukani kar...a kolem 19:00 se muzem presunout do nejakyho podniku (zjednodusene - HOSPODA) tam proberem ruzny veci (pocitam ze hlavne zensky Smile ) a rozdelime se na tabory....0-17 ... 18 - nekonecno...jedni budou srkat limošku a druhy se budou valet pod stolem Very Happy

tak co vy na to? Jinak kdyz vyloudim tak vezmu 5ti mistnou Fabku (2 mista -> havros + ja) a pocitam tak max 2 dozadu (at se nemackate) a jedu od Cesky lipy -> Litomerice -> Praha -> Brno --> tuning ->> hospa -->> zachytka ->>>> a s rozemletou drzkou druhy den (v nedeli) domu...

Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Uživatelé kteří děkují: KRtek™
Gepid
BAN

Poděkoval mu 1 člověk
ve 0 příspěvcích

Příspěvek #130238 Zaslal: 10.09.08 18:55    Předmět: Citovat

SiViN: Jak nad tym rozmyslam. Tak ak by sa u Adowa nenaslo miesto na chodbe a pod tak by som sa vyspal vo vytahu alebo tak Mr. Green. Este uvidim jak pojde pro_lama a ak by isiel a zohnal autak tak pocitajte somnou Smile. Chcem este nieco napisat ale budete sa mi smiat Laughing
SkyHawk
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 57x
Poděkovalo mu 22 lidí
v 10 příspěvcích

Příspěvek #130242 Zaslal: 10.09.08 19:08    Předmět: Citovat

to si piš, že tam dojedu oprozuvat Very Happy

27. si budu hlídat volno

Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
lukuc
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 13x
Poděkovalo mu 45 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #130263 Zaslal: 10.09.08 20:03    Předmět: Citovat

No vzhledem k tomu že su brňák tak pokud mi do toho náhle něco nevlítne tak se mnou můžete počítat... jen nevím jesli bych se zůčasnil i toho očumování autíček (ne že by se mi tuněny káry nelíbily ale nevím kdy přesně skončím v práci)
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
havros
Site Admin
Site Admin

Už. poděkoval: 6x
Poděkovalo mu 107 lidí
ve 34 příspěvcích

Příspěvek #130278 Zaslal: 10.09.08 20:36    Předmět: Citovat

Všechny zdravím,
budu se moc těšit a doufám, že nás bude co nejvíc Cool

Rád poznám všechny tunery (ladiče, tranďáky...) Laughing i v jiném světle, než je webové rozhraní webu SE-Tuning.cz, který vznikl na protest proti postupům SEmania.cz
Více se dozvíte, když přijdete Smile
Musím vymyslet nějaký počáteční proslov, asi by se to hodilo, když jsem tvůrce myšlenky Laughing

PS: Ne, že bych byl neschopný, ale jsem VIP a proto mě SiViN veze Laughing
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gepid
BAN

Poděkoval mu 1 člověk
ve 0 příspěvcích

Příspěvek #130282 Zaslal: 10.09.08 20:42    Předmět: Citovat

havros Heh. No tesim sa aj ja Laughing.
Mozem spravit prohovor v podani SR? Mr. Green

havros
Site Admin
Site Admin

Už. poděkoval: 6x
Poděkovalo mu 107 lidí
ve 34 příspěvcích

Příspěvek #130284 Zaslal: 10.09.08 20:52    Předmět: Citovat

Gepid: Keby som to nebol schopný povedať sám, tak áno Mr. Green
Gepid
BAN

Poděkoval mu 1 člověk
ve 0 příspěvcích

Příspěvek #130286 Zaslal: 10.09.08 20:55    Předmět: Citovat

havros: Jeej. Cisty slovak. Az ma to laka pisat s diakrytikou
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » O tomto fóru Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 1 z 9

Přejdi na: