PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » (SW) K750, W800 - Návody

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Instalace Flash Driverů - Windows Vista 64-bit Jdi na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
goodfire
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Už. poděkoval: 6x
Poděkovalo mu 13 lidí
v 10 příspěvcích

Příspěvek #134934 Zaslal: 12.10.08 11:11    Předmět: Instalace Flash Driverů - Windows Vista 64-bit Citovat

Návod na instalaci Flash Driverů do Microsoft Windows Vista 64-bit Verze

Jelikož mám Vistu Home Premium 64-bit, nešli mě nainstalovat Flash driver, které jak jsem se údajně dočetl na netu 64-bitové verze nepodporují, googlil jsem asi 6 hodin až jsem někde narazil na program SEUS II (nikdy jsem ho nepotřeboval, proto jsem ho neznal) Proto jsem si zašel na stránky SE a podíval jse že to je vlastně aktualizační služka. Skusil jsem to. Pak jsem někde našel něco ve stylu tohoto návodu anglicky. Prakticky jsem se řídil podle toho. Takže abychom přešli k návodu. Ale moc to nešlo, byla tam chyba už skoro nazačátku...

Nainstlujete program SEUS II ( http://www.sonyericsson.com/cws/support/softwaredownloads/detailed/updateservice/w800i?cc=cz&lc=cs )
po nainstalování přejdeme do

Tento počítač->C:->Program Files(x86)->Sonny Ericsson->Update Service->->setup->drivers->USBFlashDrivers.zip

Tam máme možnost si vybrat buď X86,amd64. Raděj ale zkopírujeme včechno co tam je někam třeba na plochu.

Nachystáme si správce souborů Start->Ovládací panely->Hardware a zvuk->Správce zařízení

1)Připojíme vypnutý telefon( tak jako třeba u XS++, Drižíme "C" a připojíme), měla by se nám oběvit tabulka, nebude to uplně ta samá...já už mám nainstalováno

2)klikneme na Vyhledat a nainstalovat ovladač (Doporučeno)

3) samozřejmě se nám oběví okno že nebyl nalezen, klikneme na Disk nemám. Jaké mám další možnosti?

4)Vyhledat ovladač v počátači(rozšířené)

5) Vybereme jako zdroj hledání to místo kam sme si uložili ty soubory a klikneme na další

5) PC bude hledat, bude to trvat trošku dýl( instalace driverů) Poslední obrázek nemám, ale mělo by tam být že průvodce dokončil instalaci USB Flash Driver a hardware je úspěšně nainstalován

Tímto končíme a pochválíme se za dobře odvedenou práci

FAQ

Ke kroku 1: Pokud se automaticky nezobrazí tabulka, máme připraveného správce souborů, měli by se to oběvit v "Další zařízení"jako USB Flash Driver. klikneme pravým tlačítkem myši a dáme aktualizovat ovladač.

Musíte to dělat celkem rychle, za 30s se telefon zapne a budete to muset dělat znova.

Abych vám ušetřil trošku času drivery jsou zde http://uloz.to/835890/Drivery.rar Pokud vám to i přesto nepujde, nainstalujte SEUS II a prej pomohlo i PC Suite.

Tento návod by měl fungovat i jinde něžve Vistě 64-bit, tak to skuste.

Po nainstalovámí driverů tím detekujete nejenom K750I ale i W800 takže se nemusíte bát že to budete muset instalovat znova.
Přeji příjemné flashování a patchování. Doufám že jsem pomohl

Podobný návod spíše na WinXP najdete Tady a nebo i Tady

Naposledy upravil goodfire dne 22.12.08 01:55, celkově upraveno 4 krát.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
Uživatelé kteří děkují: KRtek™, orange_strup, Razor
KRtek™
Uklízečka
Uklízečka

Už. poděkoval: 165x
Poděkovalo mu 208 lidí
v 83 příspěvcích

Příspěvek #134935 Zaslal: 12.10.08 11:15    Předmět: Citovat

super návod pro lamy, sice tu podobný máme ale tenhle je o dost přehlednější (a funguje nejenom na 64-bit), takže nastavuji jako důležité.

Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger ICQ
Thompson
Moderátor
Moderátor

Už. poděkoval: 62x
Poděkovalo mu 144 lidí
v 51 příspěvcích

Příspěvek #134985 Zaslal: 12.10.08 14:16    Předmět: Citovat

Nevim proč to psat znovu když už je to na wotanu i s obrázky,že to pochopí opravdu každý Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
goodfire
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkovalo mu 13 lidí
v 10 příspěvcích

Příspěvek #134989 Zaslal: 12.10.08 14:48    Předmět: Citovat

třeba proto, že není tady Wink
dayslypper
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #134992 Zaslal: 12.10.08 15:10    Předmět: Citovat

Přesně tak. Čím více bude takovýchto vysoce kvalitních článků, tím lépe - budou lépe dohledatelné.

Jak mě mrzí, že neexistuje jedno velké SE fórum, jde bych našel vše.
Třeba následující důležitou věc jsem hledal nemalou dobu. Většina uživatelů používá IE, proto se to tak blbě dohledává.

ad SEUS (pro uživatele FireFox, Opera, Safari)
Je duležite Flash player nainstalovat v IE. Pro uživatele prohlížečů FireFox, Opera, Safari
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fpepek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #142667 Zaslal: 26.11.08 18:35    Předmět: Citovat

Ahoj vsem nema nekdo jeste jiny navod jak nainstalovat usbflasf ovladace udelal jsem vse jak je popsano vyse ale visty zadne ovladace nenajdou mam visty 64bit asi tyden ale myslim ze jsem nic neprehlid.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thompson
Moderátor
Moderátor

Už. poděkoval: 62x
Poděkovalo mu 144 lidí
v 51 příspěvcích

Příspěvek #142670 Zaslal: 26.11.08 18:57    Předmět: Citovat

Myslet znamená,houby vědět, Wink co máš za problém?
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dayslypper
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #142710 Zaslal: 26.11.08 20:22    Předmět: Citovat

Alternativní návod na USB Flash pro Windows XP mi vyhodili na Smetěště. Byl dělán právě za tímto účelem, který teď požeduješ. Pro uživatele XP by měl být lepší. Nejradši bych ho sem přiložil, ale je to zamčené.

http://se-tuning.cz/viewtopic.php?t=12202
fpepek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #142716 Zaslal: 26.11.08 20:52    Předmět: Citovat

dekuji za rady ale vse co se mi podarilo nainstalovat je toto Generic USB Flash jeste bych dodal ze mam predelany mobil k750i na w800i
dayslypper
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #142737 Zaslal: 27.11.08 03:25    Předmět: Citovat

Mě se osvědčily i flash drivery v SE PC Suite.

Nevím, jestli to pomůže, ale zkuste radši před každým pokusem vyndat baterii.

Já se s těmi ovladači také trápil, nakonec jsem na to přišel. Vy budete asi muset dělat to podobné, prostě zkoušet, hledat a zase zkoušet, kde je chyba.

Ještě je tu
http://se-tuning.cz/viewtopic.php?t=1918
fpepek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #142897 Zaslal: 27.11.08 19:51    Předmět: Citovat

Dekuji vsem co mi pomohli za rady uz to jede nainstaloval jsem PC Suite a je to OK
goodfire
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkovalo mu 13 lidí
v 10 příspěvcích

Příspěvek #148115 Zaslal: 22.12.08 01:54    Předmět: Citovat

No vidíš, nato jsem zapoměl (sice to tam napsaný je ale...), i když mě to šlo na více PC se stejným systémem jenom stáhnout ty drivery, ale pokud vám to přesto nepujde, mělo by stačit nainstalovat SEUS II a vzít drivery odtud
Prusik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 3x
Poděkovali mu 4 lidé
ve 2 příspěvcích

Příspěvek #182818 Zaslal: 31.05.09 19:41    Předmět: Problém Citovat

Mam problém, v kroku 5) PC bude hledat, bude to trvat.....
kliknu na další a to hledání jenom problikne a rovnou mi to napíše nebylo možné nainstalovat Sony Ericsson K750, poraďte nevim si s tim rady Sad
[img=http://img35.imageshack.us/img35/7571/750i.jpg]
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Tron
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #194390 Zaslal: 10.08.09 12:22    Předmět: Citovat

Prusik

Nemel by jsi mit nainstalovane jeste tyhle ovladace ? K750i je prece jen starsi telefon http://www.sonyericsson.com/cws/support/softwaredownloads/detailed/usbdrivers/k750i?lc=cs&cc=cz
Daren
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 3x

Příspěvek #200878 Zaslal: 23.09.09 21:02    Předmět: Citovat

Zdravím, používám Windows 7 64bit a můj k750i s PC prostě nepropojím. Ani přes MyExplorer, abych třeba stáhl fotky. Vyzkoušel jsem všechny návody, co tady jsou. Zkoušel jsem stáhnout ovladače i z oficiálních stránek SE, nainstaloval PC Suite, zkusil i ovladače k SEUSu II, ale nic nefunguje. Neví, někdo, jak náhodou moji situaci vyřešit? Nebo prostě ovladače na W7 neexistují? Děkuji za každou radu Wink

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% a jsi normální,
hoď si tohle do podpisu.

Vzhledem k tomu, že má tento podpis cca každý pátý člověk, bych ale řekl, že to tak zlé nebude, a možná nás "normálních" bude i víc, než jenom 8%... Laughing
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » (SW) K750, W800 - Návody Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: