PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K750, W800, W810

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Moznost opravy vytopenych mobilu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tucnak
Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 5x

Příspěvek #55116 Zaslal: 14.07.07 18:26    Předmět: Citovat

dělám elektroniku už aspoň 8 let ale o PCB jsem neslyšel většinou se totiž píše DPS- deska plošných spojů.
Nvm jak je to u nových telefonu ale utopil jsem už 3 telefony a 2 z nich jsem v poho rozjel! SM MT50- usušil v troubě Very Happy na 50°C .. 3 dny jel a pak vyhořel .... SM M65 nedokazal jsem ho rozdělat tak jsem ho sušil 2 hodiny na sluničku a v poho fakci dodnes a Panasonic GD97 mtce spadl do zachoda Very Happy nechapu, po 1 dni na sluničku taky v poho jede dodnes. (nejlepší se rozdělat telefon jak to jde a susit a susit! cim dyl tim lip, hned po vytazení z vody z něj ještě vyklepat co nejvic vody! klepat a klepat)
No a uhnivani DPS jsem nikdy neslyšel! plasty nehnijou... Very Happy nevidel jsem zhnít třepa plastovej kelimek, ... jo ještě když vám telefon zpadne do vody tak OKAMŽITĚ VYTAHNOUT BATERKU pokud to neuděláte a moba se pokusíte zapnout tak může rovnou posilat do opravy a jak jste slyšeli 1500 minimum! potom sušit a sušit

PS.: za tiskové chyby nenesu zodpovědnost
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
7luke.com
V.I.P.
V.I.P.

Už. poděkoval: 2x
Poděkovalo mu 20 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #55191 Zaslal: 14.07.07 23:24    Předmět: Citovat

tak tak... trouba je dobrá, kdysi jsem sem dával fotky (jmenovalo se to : pečeme na vánoce)

správně (a to jsem taky někde psal) HNED vyndat baterku. Sladká voda zas tak drastická není, hlavně sušit. Řádově větší problém je při utopení ve vodě mořské - okamžitě baterku ven, rozebrat, propláchnout důkladně v umyvadle sladkou vodou !!!....... a pak do vitríny Very Happy nebo zkusit pořádně pořádně pořádně pořádně vysušit. Mohl by pak ještě třeba týden jet Laughing

DJ-Smith napsal:
bych si to nechal vopravit...........ale nejsem z brna,je to nokia (6230i) a je utopena vic jak mesic..............(stejne sem chtel new SE Very Happy )
Edit:.........jo a to beres i Nokie a vse vostatni?

měl jsem teď utopenou 6230i a zjistil jsem, že se to ani nevyplatilo otevírat Laughing

TuXeS
HW Help line
HW Help line

Už. poděkoval: 13x
Poděkovalo mu 13 lidí
v 5 příspěvcích

Příspěvek #55203 Zaslal: 15.07.07 00:26    Předmět: Citovat

Měl sem starou k750i a jednou my spad do vody vyndal sem baterku a položil sem ho na savej hadr a druhej den šlo pěkně všechno
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Govnik
Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 1x
Poděkovalo mu 5 lidí
ve 3 příspěvcích

Příspěvek #57020 Zaslal: 27.07.07 20:29    Předmět: Citovat

hm stejnak nechapu jak muze nekomu spadnout mobil do vody nebo do zachoda Question

F!d0D!d0
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kejmlik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Už. poděkoval: 3x

Příspěvek #57024 Zaslal: 27.07.07 20:36    Předmět: Citovat

tak třeba ti může vypadnout z ruky nebo z kapsy ne ? Wink
smej0191
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #57693 Zaslal: 30.07.07 23:17    Předmět: Citovat

uz sa stalo niekomu ze padol telefon do oleja ??? mne hej neviete ake nasledky to ma dlhodobe mal som cely telefon rozobrany a jedine co mu bolo ze bol mastny brutalne ale narobilo mi to dake flaky na display a zacina mi ho od zhora stmavovat dole uz je v polke rozmislal som ze by som vymenil ten display ale ci sa mi to oplati neze mi zdochne fon za mesiac....diky.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikrom
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 10x
Poděkovalo mu 17 lidí
v 5 příspěvcích

Příspěvek #57804 Zaslal: 31.07.07 17:49    Předmět: Citovat

no treba to v oleji nebude tak zly Arrow http://www.xmaestro.com/view.php?nazevclanku=video-zchladte-sve-pc-ponorenim-do-rostlinneho-oleje&cisloclanku=2007070024 Wink Laughing

http://mikrom.cz/274-sw-upravy-w810i
http://mikrom.cz/214-upuf - diy servisni box
pomohl jsem Vám? poděkujte.

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% a jsi normální, hoď si tohle do podpisu.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
7luke.com
V.I.P.
V.I.P.

Poděkovalo mu 20 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #57807 Zaslal: 31.07.07 18:02    Předmět: Citovat

smej0191 napsal:
uz sa stalo niekomu ze padol telefon do oleja ??? mne hej neviete ake nasledky to ma dlhodobe mal som cely telefon rozobrany a jedine co mu bolo ze bol mastny brutalne ale narobilo mi to dake flaky na display a zacina mi ho od zhora stmavovat dole uz je v polke rozmislal som ze by som vymenil ten display ale ci sa mi to oplati neze mi zdochne fon za mesiac....diky.

prave si myslim, ze mas neco mezi displejem a kryci bilou vrstvou displeje (takovy ten tenky plast), voda by se casem odparila, u oleje nevim

DJ-Smith
Pokročilý
Pokročilý

Už. poděkoval: 64x
Poděkovalo mu 92 lidí
v 59 příspěvcích

Příspěvek #57826 Zaslal: 31.07.07 19:04    Předmět: Citovat

u oleje to bude mastny furt dokud nevymenis display nebo nak neodmastis..............

101001110001010100101001010101010010111
Autorun Patcher A2
G502 Patches R1FA037
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
angry mummy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #58243 Zaslal: 02.08.07 21:08    Předmět: Citovat

Tucnak napsal:
dělám elektroniku už aspoň 8 let ale o PCB jsem neslyšel většinou se totiž píše DPS- deska plošných spojů.
Nvm jak je to u nových telefonu ale utopil jsem už 3 telefony a 2 z nich jsem v poho rozjel! SM MT50- usušil v troubě Very Happy na 50°C .. 3 dny jel a pak vyhořel .... SM M65 nedokazal jsem ho rozdělat tak jsem ho sušil 2 hodiny na sluničku a v poho fakci dodnes a Panasonic GD97 mtce spadl do zachoda Very Happy nechapu, po 1 dni na sluničku taky v poho jede dodnes. (nejlepší se rozdělat telefon jak to jde a susit a susit! cim dyl tim lip, hned po vytazení z vody z něj ještě vyklepat co nejvic vody! klepat a klepat)
No a uhnivani DPS jsem nikdy neslyšel! plasty nehnijou... Very Happy nevidel jsem zhnít třepa plastovej kelimek, ... jo ještě když vám telefon zpadne do vody tak OKAMŽITĚ VYTAHNOUT BATERKU pokud to neuděláte a moba se pokusíte zapnout tak může rovnou posilat do opravy a jak jste slyšeli 1500 minimum! potom sušit a sušit

PS.: za tiskové chyby nenesu zodpovědnost

jj , vytopil sem k750 (neni to jedinej tel co jsem vytopil, ale postup byl u všech stejnej a všechny fungujou), vyndání baterie bylo první co jsem udělal, dále kompletní rozebrání, nechat vysušit a od tý doby je to přes 3 měsíce a funguje líp než předtim Cool (dokonce i celkem prokoukl)
PS.: taky dělám elektro a PCB jsem sice již slyšel ,ale asi tak jednou +/- ,rozhodně se častěji setkávám s výrazem DPS (taky nemusim mít všechno v angličtině ,jako někteří ingenýři)

Bubaaak
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 16 lidí
v 9 příspěvcích

Příspěvek #58259 Zaslal: 02.08.07 21:48    Předmět: Citovat

PCB = Printed Curcuit Board
DPS = Deska Plošných Sppojů

jo je secko stejny.... Rolling Eyes

Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 16x
Poděkovalo mu 10 lidí
v 9 příspěvcích

Příspěvek #59060 Zaslal: 07.08.07 20:39    Předmět: Citovat

smej0191 napsal:
bracho utopil mobila v oleji. v motorovom pri oprave cohosi Smile . bola to este nokia 3310. asi po tyzdni umyvania, susenia atd ho spustil. stacil ho predat, nez sa uplne pokazil Very Happy . a kupil si vtedy SE T300

Hacked SE P1i Wayfinder R9K009 - R6G04, Walkman 3, 4GB SanDisk, HPM-75, Garmin Mobile XT etc Smile
SE C510 R1HA035 CID52 BROWN, nejaké patchy 512MB M2 Sony Smile
VilciD
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #123605 Zaslal: 02.08.08 20:00    Předmět: Citovat

pepinos Ahoj.Ako si môžem odbloknúť SE T610? Kedysi som robil odblok,opravy,ale už nie som v obraze.Mám káble na flash atd. ale nie box.Ako a cez aký program by to šlo doma?Vopred dík za radu. Vilo.
Miprous
V.I.P.
V.I.P.

Poděkovalo mu 9 lidí
v 1 příspěvku

Příspěvek #123855 Zaslal: 04.08.08 16:18    Předmět: Citovat

1500Kč? Very Happy My to u nás děláme za 400Kč (ale bez záruky že se časem něco nestane), čístim to ultrazvukem + prohřívám cca na 400C horkovzduchem Úspěšnost rozběhnutí phone je cca 80%. Je to cena vč. práce technika(mne). + pak se cena navýší např o cenu vadného mikrofonu,cca 200Kč. Nedělám reklamu, ale reaguji na předraženost. Dám 1500Kč když není jisté že to poběží dlouho. Oprava není za ty peníze rentabilní!!!

S pozdravem Mipro
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Uživatelé kteří děkují: KRtek™
danc1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 11x
Poděkoval mu 1 člověk
v 1 příspěvku

Příspěvek #124378 Zaslal: 08.08.08 19:13    Předmět: Citovat

utopeny telefon staci len visusit na radiatore nech neni mokry, potom iba rozobrat a vicistit zakladnu dosku a ine el. suciastky liehom a potom opetovne poskladat.....nekedy moze byt odidena baterka.....takze treba vyskusat skusackou ci je ok....
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K750, W800, W810 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

Přejdi na: