PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K750, W800, W810

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Moznost opravy vytopenych mobilu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michhall
Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 3x

Příspěvek #151157 Zaslal: 31.12.08 14:59    Předmět: Citovat

kupříkladu koupil jsem si k800 za 3800 utopil se mi. displej ok ten sem vysušil vevnitř, na aukru mi ho vykoupily za 1 100 ,připočtěmě 1500 za opravu. to je 2 600 kč. Teoretický když většína lidí mění mobil tak 1x za 2 roky, tak si připlatí za lepší. Ale můj osobní názor je že k800i je pro mě nejlepší po všech stránkách tak si radči připlatím 900 kč( protože už stojí 3 500) za nový budu mít záruku na 2 roky a budu si 100% jistý že je v pořádku. Jsem pečlivej člověk a to je čistě jen můj názor
Pee
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 7x
Poděkovali mu 2 lidé
ve 2 příspěvcích

Příspěvek #195270 Zaslal: 16.08.09 12:20    Předmět: Citovat

utopil sem asi pred mesicem Vodafone 533 (ani nechtejte vedet...) pac sem skocil do bazenu a v plavkach sem si ho nechal(asi tak 15 sekund)... bylo poledne a slunce prazilo jak svina... instinktivne sem vyndal baterku,kartu a simku, nechal na lavicce a sel se dal koupat, asi kazdy 2 hodiny sem ho otocil , ale nevidel sem to nadejne, delal sem to jen proto abych nemel mokro v batohu Very Happy... pak k nemu kamos prisel, zapnul ho a i kdyz v nem byly jeste kapicky na displeyi, tak fungoval, akorat mi po case odesel asi na tyden reprak, tak sem ho ulozil do skladiste v mym supliku, pak sem ho nosil jeden den v horku v kapse, reprak funguje, volat de, proste bez chyby... fakt sem na to cumel jak blbej, sem si rikal jak to moh ten francouz rozchodit... takze zadny opravy, staci susit susit a susit jak uz tu par lidi psalo...teda samozrejme pri trose stesti
toudi_sk
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #202880 Zaslal: 11.10.09 20:18    Předmět: Citovat

ach jo, mne utopili W800i v pive (Svijany 13° v Brne U Kozy) a týpka
nenapadlo nič iné, ako mi ho po vylovení z pohára vytrhnúť z ruky
a išiel ho sušiť (zapnutý) na WC pod fén, samozrejme, že mobil to
nerozchodil a v autorizovanom servise SE sa so mnou ani nechceli baviť,
proste to NEJDE Evil or Very Mad , evidentne nechcel moje peniaze, stačilo by mi
vytiahnuť čo najviac dát z mobilu, lebo už mám ďalší (W995), mám tam
asi 400 čísiel a poznámky s pripomienkami z kalendára, lenže je to
minimálne 1/4 roka, myslíš, že by sa to ešte dalo?
medzitým už bol po známosti (cez 3 ľudí) čistený, ale nešiel mi joystick,
tak som nemohol scrollovať v zozname a odpisovať čísla, takže som ho už
ani viackrát nezapínal
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iceman1414
Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 3x

Příspěvek #212891 Zaslal: 21.01.10 17:41    Předmět: Citovat

vsak za 1500 mam skoro novy mobil
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stream
Pokročilý
Pokročilý

Už. poděkoval: 25x
Poděkovalo mu 138 lidí
v 91 příspěvcích

Příspěvek #212931 Zaslal: 21.01.10 19:35    Předmět: Citovat

utopení do 3 dnů si opraví každej šikovnější člověk sám ( http://se-tuning.cz/viewtopic.php?t=15466 ), pokud je to dýl jak 3 dny, tak ho nezachrání nic, ultrazvuková lázeň ani nic podobnýho

PCB je vícevrstvá, pokud začne korodovat nějaká ploška, tak že se už skoro rozpadá není možný jí už opravit -> PCB je tudíž zničená a přeletovávat součátky je nesmysl

1500kč bych pochopil, pokud dostane osoba novou desku (záleží na konkrétnim modelu), za rozebrání a druhnutí izopropylalokoholem je cenově tak 500kč, v elektronice se pohybuju už pár let, a telefonů sem pomocí izopropylalkoholu opravil hafec
Wink

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K750, W800, W810 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Přejdi na: