PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » (SW) K750, W800 - Dotazy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
FAQ - Odpovědi na časté otázky (upd.: 9.2.08) Jdi na stránku: Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adow
Moderátor
Moderátor

Už. poděkoval: 83x
Poděkovalo mu 327 lidí
ve 113 příspěvcích

Příspěvek #48033 Zaslal: 04.06.07 12:52    Předmět: Citovat

KRtek to s tím, že nejlepší je CID 36 RED myslel z pohledu, že jde nejsnadněji upravovat - má nejslabší certifikát zabezpečení.

Mobile 1: T-Mobile MDA Compact V -> HTC Touch Diamond II EržikaD2 - WM6.5.3 - Sense 2.5 - CZ
Mobile 2: K530i CID 52 -> W660i R8BB001
Nepište mi, prosím, na SZ dotazy - bohužel už jsem dlouho mimo a jen málo si pamatuju Sad
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jajovelky
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #48638 Zaslal: 07.06.07 23:28    Předmět: Citovat

Myslis ze certifikat zabespecenia hraje velku rolu?.... myslim ze nie alebo ak sa mylim tak ma oprav Cool

xXxTRA^^:
Certifikat zabezpeceni "Clara":
CID36 -RED nejslabsi ochrana, jde lehce editovat bez problemu, bez komplikaci
-BROWN to uz je trozky promyslenejsi, ze zacatku neslo upravova, silnejsi zabezpeceni, pomoci g-flash jde upravit na RED
CID49 -RED neni to tak davno, co nesel upravovat, nybrz byl prolomen, ale musi se neustale umrtvovat a ozivovat (zneprijemneni)
-BROWN dosud neprolomena ochrana, do slozky FS se dostanete pres far, myslim ze se neumrtvuje, ale flash zde nejde (pomoci servisniho kabelu jde prevest na RED)

Adow: opraveno BROWN na neumrtvuje Wink Navíc poslední příspěvek se necituje!

Adow
Moderátor
Moderátor

Poděkovalo mu 327 lidí
ve 113 příspěvcích

Příspěvek #48656 Zaslal: 08.06.07 06:42    Předmět: Citovat

To víš, že hraje, zkus třeba patchovat CID 49 Brown.... Že to nejde? No to je právě tím CID 49 Brown.

Mobile 1: T-Mobile MDA Compact V -> HTC Touch Diamond II EržikaD2 - WM6.5.3 - Sense 2.5 - CZ
Nepište mi, prosím, na SZ dotazy - bohužel už jsem dlouho mimo a jen málo si pamatuju Sad
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkAurel
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 1x

Příspěvek #55034 Zaslal: 14.07.07 13:56    Předmět: Citovat

dost davno som nesledoval SE, tak sa chcem informovat da sa uz odblokovat SE K/D750i?? Alebo robia to wotan?? Vdaka
WaZ
Nováček
Nováček

Příspěvek #55036 Zaslal: 14.07.07 14:01    Předmět: Citovat

Jak odblokovat? CO konkrétně??
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MarkAurel
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #55040 Zaslal: 14.07.07 14:15    Předmět: Citovat

zabudol som napisat, no myslel som samozrejme odblokovanie LOCK na operatora
WaZ
Nováček
Nováček

Příspěvek #55041 Zaslal: 14.07.07 14:19    Předmět: Citovat

Pokud se nepletu tak stále nejde.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
J@cker
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #57965 Zaslal: 01.08.07 10:33    Předmět: Citovat

je to supr, díky

btw: malá chybka nechci prudit ale ....

kód:
Co když SW umrtvím founa?
Každý softwarově umrtvený foun jde opravit. Můžete využít jak Wotanserver, SEManii a nebo zkusit najít pomoc u [b]aminů[/b] fóra.

aminů ==> adminů

Adow: opraveno..
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
KRtek™
Uklízečka
Uklízečka

Už. poděkoval: 165x
Poděkovalo mu 208 lidí
v 83 příspěvcích

Příspěvek #58138 Zaslal: 01.08.07 21:26    Předmět: Citovat

Jajovelky napsal:
Myslis ze certifikat zabespecenia hraje velku rolu?.... myslim ze nie alebo ak sa mylim tak ma oprav Cool

xXxTRA^^:
Certifikat zabezpeceni "Clara":
CID36 -RED nejslabsi ochrana, jde lehce editovat bez problemu, bez komplikaci
-BROWN to uz je trozky promyslenejsi, ze zacatku neslo upravova, silnejsi zabezpeceni, pomoci g-flash jde upravit na RED
CID49 -RED neni to tak davno, co nesel upravovat, nybrz byl prolomen, ale musi se neustale umrtvovat a ozivovat (zneprijemneni)
-BROWN dosud neprolomena ochrana, do slozky FS se dostanete pres far, myslim ze se neumrtvuje, ale flash zde nejde (pomoci servisniho kabelu jde prevest na RED)

Adow: opraveno BROWN na neumrtvuje Wink Navíc poslední příspěvek se necituje!

Mno ty Brown certifikáty - tam to bude nějaký složitější podle toho jak jsem sledoval jednu starou diskuzi Luka a SE-service-pointa. ty browny jsou servisní certifikáty, pokud chceš třeba mobil odblokovat, tak v servisu hodí brown, odblokují a zase zpátky hodí red, brown se tedy nemá vůbec dostat ke koncovému zákazníkovi ale operátoři na to kašlou a prostě u většiny mobilů nechají brown....ale zase je pravda že pak nejde například patchovat, takže zase SE má zabezpečený jakžtakž to že se nebudou moc upravovat.

Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger ICQ
zaxmax
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #58399 Zaslal: 03.08.07 22:59    Předmět: D750 Citovat

Ahoj, dá se do D750i nastrkat software z W800i?
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Adow
Moderátor
Moderátor

Poděkovalo mu 327 lidí
ve 113 příspěvcích

Příspěvek #58410 Zaslal: 04.08.07 02:11    Předmět: Citovat

OMG Brick wall...
Ano, jde, no problem Wink..
Musíš si zjistit CID, pak postupuj podle důležitých návodů.

pRo_lama: ten prvý smajlík to presne vystihuje Cool

muzikant
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #63572 Zaslal: 26.08.07 11:18    Předmět: Citovat

Na doporučení KRtka dávám sem !
Zdravím !
Popis problému :
Program WotanClient v.1.5 - Start - stisk"C" - připojit USB kabel - automaticky se mají načíst info o telefonu, ale nenačtou a proužek dole "Visit us wotanserver.com" stále běhá zleva doprava a nic nenačte ! Čekám i 20 min. a nic !! Zkoušel jsem i XS++ a ten vyhodí hlášku "Open failed". Takže se nemohu dozvědět, jakou mám verzi firmware. Co s tím ? Ericssona mám 750i od (O2 kyslík) a chtěl bych jej předělat na 800i kvůli rádiu, které, jak jsem zde četl potom nepotřebuje mít zastrčená sluchátka kvůli anténě. Vše jsem zkoušel dle návodu, který je zde zveřejněný. Ovladače jsou instalovány. Vše běží na XP. Pro jistotu jsem i odinstalil Sony Ericsson PC Suite dodaný s SE, který mi funguje v pohodě. Přečetl jsem zde již téměř vše a v mých 70 již nevím, co dál.Dostal jsem již různé rady a zatím žádná nepomohla. Oželel bych i to radio, ale vrtá mi hlavou proč mi nejde zjistit CID ! Má někdo další rady ? Díky předem !
Tonda512
Středně pokročilý
Středně pokročilý

Už. poděkoval: 14x
Poděkovalo mu 38 lidí
ve 27 příspěvcích

Příspěvek #63586 Zaslal: 26.08.07 12:41    Předmět: Citovat

Zkoušel jsi jinej komp?
KRtek™
Uklízečka
Uklízečka

Už. poděkoval: 165x
Poděkovalo mu 208 lidí
v 83 příspěvcích

Příspěvek #63594 Zaslal: 26.08.07 13:05    Předmět: Citovat

Nemáš nainstalovaný flash drivery!!!

Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger ICQ
muzikant
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #63922 Zaslal: 27.08.07 14:03    Předmět: Citovat

To KRtek :
Z návodu na instal driveru :
1. Stiahnite si USB Flash Driver
2. Môže Vám vyskočiť okno s Windows Firewall. Stačí iba povoliť danú aplikáciu
3. Spustíte - USBFlashDriver.exe
4. Potom kliknete na tlačítko - Install. Odporúčam to nainštalovať, tam kde je to automaticky nastavené (C:\USBFlashDriver)
5. Pripojíme DCU-60 kábel do USB
6. Vypnutý mobile s pomocou tlačítka C na mobile, pripojíme na druhý koniec DCU-60 kábla.
Dále bod 7 - 13.
Když poté připnu na kabel ať již s, nebo bez "C" tak mám v Total kommand. další zařízení, ale jinak ani Wotan ani FS++ stále to samé - nic neukáží. Při tom v Total komm. mohu přesouvat - mazat soubory v pohodě ! Další rady prosím ?!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » (SW) K750, W800 - Dotazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku: Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

Přejdi na: