PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K300, K500, K700

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Přeměna datového kabelu od Mobile action na servisní Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
filips
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #30349 Zaslal: 12.03.07 09:09    Předmět: Citovat

Já jsem to zkoušel z nějakého starého datového kabelu na siemens (nebyl to Mobile Action kabel) a nešlo to no..asi to bude tím jak je starý..
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
mikrom
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 10x
Poděkovalo mu 17 lidí
v 5 příspěvcích

Příspěvek #30360 Zaslal: 12.03.07 09:54    Předmět: Citovat

nemyslim si, ze by to bylo rokem vyroby kabelu. bud byl vadnej, nebo si to spatne sbastlil Wink

http://mikrom.cz/274-sw-upravy-w810i
http://mikrom.cz/214-upuf - diy servisni box
pomohl jsem Vám? poděkujte.

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% a jsi normální, hoď si tohle do podpisu.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mikrom
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 17 lidí
v 5 příspěvcích

Příspěvek #30361 Zaslal: 12.03.07 09:56    Předmět: Citovat

NightRider1972 napsal:
...Mobile Action kabel ze starého Siemensu pro USB jsem úspěšně předělal na servisní pro K750i. Je plně funkční...
sikovnej kluk Wink

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% a jsi normální, hoď si tohle do podpisu.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
filips
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #30364 Zaslal: 12.03.07 10:01    Předmět: Citovat

No sbastlil sem to dobře,protože sem dělal dva kabely,jeden s USB a druhej s COM koncovkou,ale fungoval jen s COM koncovkou.Nemyslim si že bych na tom něco mohl zkazit,ale pro kontrolu sem to zkusil ještě jednou a zase nic..Ničím jiným než špatným kabelem si to nevysvětluju.........
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tomasan
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #32742 Zaslal: 23.03.07 18:32    Předmět: kabel Aligator ERI 610 Citovat

Ahoj, mám neoriginální USB datový kabel k Sonny Ericssonům od Aligator, na obalu má označení ERI 610, ale přímo na tom kabelu je nálepka ERI T68.
Je to pro telefony SE K500i, K700i, S700i, T230, T290, T300, T310, T39, T610, T630, T65, T68, T68i, Z600. Má to přepínač na vypínaní funkce nabíjenní.

Chtěl jsem se zeptat, jestli by náhodou taky nešel předělat na servisní kabel ke K700i. Fóra jsem si pročítal a vim, že s USB kabelem by to mohlo teoreticky jít, ale neni to vyzkoušený. Zajímalo by mě spíš hlavně, jak maj bejt zapojený drátky k pinům, protože u mýho kabelu jsou zapojený jinak než na všech schématech návodů na výrobu servisního kabelu.
Takhle to vypadá

a tady jsem to nakreslil, jak to je přesně zapojený.

je to na pinech 2,3,4,5,10,11. Barvy označují barvy drátků připojených na piny. Tzn. oranžový na 2, zelený na 3, bílý na 4, modrý na 5, na 10 jsou připojeny 2 a to černý a hnědý, a na 11 červený. Mohl by někdo poradit, jak to zapojit, aby z toho byl servisní kabel?
Vím, že s tim USB nemám žádnou záruku, že to bude fungovat, ale chtěl bych to stejně zkusit. Datovej kabel stejně vlastně nepotřebuju, když to má Bluetooth.

Díky za rady

Naposledy upravil Tomasan dne 03.04.07 16:18, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NightRider1972
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #32798 Zaslal: 23.03.07 23:51    Předmět: Citovat

Ale nenapsal jsi pro jaký telefon to chceš předělat??? Pokud ten kabel má tu krabičku asi uprostřed, na které je ten vypínač nabíjení, tak na 99% půjde předělat Wink
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomasan
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #32888 Zaslal: 24.03.07 15:26    Předmět: Sony Ericsson K700i Citovat

Ahoj, psal jsem, že potřebuju udělat servisní kabel na K700i. A tu krabičku uprostřed má, přesně, jak jsi psal.

Naposledy upravil Tomasan dne 03.04.07 16:18, celkově upraveno 1 krát.
mikrom
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 17 lidí
v 5 příspěvcích

Příspěvek #34207 Zaslal: 31.03.07 21:12    Předmět: Citovat

1, necituj posledni prispevek
2, NightRider1972 Ti poradi, ten presne tohle se svym kabelem uz zvladnul Wink

Ceeper
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #38157 Zaslal: 18.04.07 20:25    Předmět: Citovat

Zdar, jen sem se chtěl zeptat, proč se musí kupovat ten kabel s koncovkou T28 (nebo kolik to je). Vždyť ten daťák má vývody na všechny ty přípojky u mobilu, takže by teoreticky stačilo jen předělat vinřek datovýho kabelu, ne?
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
KRtek™
Uklízečka
Uklízečka

Už. poděkoval: 165x
Poděkovalo mu 208 lidí
v 83 příspěvcích

Příspěvek #38207 Zaslal: 18.04.07 22:00    Předmět: Citovat

pokud máš daták na K700i (T28,T68,T610 atd) tak stačí jen přehodit pár pinů. pokud máš ale jinej datovej kabel, tak si sežeň jenom koncovku a zapoj piny...

Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger ICQ
Ceeper
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #38291 Zaslal: 19.04.07 14:02    Předmět: Citovat

Takže jestli mam datovej kabel ma k700i, tak žádnej další kupovat nemusim a můžu ho jenom překopat vevnitř a mělo by to fungovat?
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Ceeper
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #38292 Zaslal: 19.04.07 14:04    Předmět: Citovat

Jinak na kabelu mam samolepku T39
NightRider1972
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #38295 Zaslal: 19.04.07 14:13    Předmět: Citovat

přesně tak, přehodíš pár drátků a mělo by to fungovat Wink Twisted Evil
Ceeper
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #38392 Zaslal: 19.04.07 19:23    Předmět: Citovat

Ještě mam jeden dotaz
citace:
Na pin 10 přivedeme GND (-II- neizolovaný vodič - sítění)

To je napsaný na první stránce. Ale já tam žádnej odizolovanej drát nemam. Může mi někdo napsat jakou barvu by měl mít ten zemnící kabel?
mikrom
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 17 lidí
v 5 příspěvcích

Příspěvek #38476 Zaslal: 20.04.07 00:22    Předmět: Citovat

pravdepodobne cernej

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K300, K500, K700 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

Přejdi na: