PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K300, K500, K700

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
K700i - krytka konektoru
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mikrom
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 10x
Poděkovalo mu 17 lidí
v 5 příspěvcích

Příspěvek #1110 Zaslal: 09.07.06 16:05    Předmět: K700i - krytka konektoru Citovat

Nevykrádejte tento návod, ale linkujte na něj (nejlépe jen www.se-tuning.cz) pro zachování aktuálnosti. Případné poznatky bez obav připisujte do tohoto fóra > post reply

s touhle krytkou teda slapnul SE pekne vedle. hezka a pouzitelna je tak prvni maximalne mesic..
po mecici jak jiste vsichni co mate k700i uz krytka spatne doseda, spatne zacvakava, no hruza!
prvni prislo na radu ruzne orezavani ziletkou jak nekteri psali na foru k700i, ale to bylo reseni poze docasny, takze krytka sla pryc! (normalne sem ji uriznul bez rozebirani telefonu Smile )
vznikle nevzhelne diry sem zatmelil, nejakym tmelem. ono to zni strasne, ale imho normalni postup, a nic lepsiho udelat neslo (nepocitam-li vyriznuti puvodni krytky tak, aby byl konektor pristupny (pro sluchatka) a jeho nasledne zalepeni do telefonu, ale to asi po tydnu odpadlo.).
tmel jsem pouzil "dvouslozkovy" (takovej valecek, co se prohnete v prstech a tim se smisi dve vrstvy), akorat skoda ze je bily, vysledek jsem proto musel zabarvit fixou (ale ne lihovkou, to je naprd, prodavaji se acetonove fixy! a dy drzi perfektne)
no a vysledek? (fixa po pul roce uz malinko slezla, ale to se prebarvi Smile )

http://mikrom.cz/274-sw-upravy-w810i
http://mikrom.cz/214-upuf - diy servisni box
pomohl jsem Vám? poděkujte.

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% a jsi normální, hoď si tohle do podpisu.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jajk0
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #1455 Zaslal: 15.07.06 12:37    Předmět: Citovat

no ja myslim ze to nebol s tym krytom od se az tak zly napad. co poznam ludi s k700 tak maju krytku v pohode a to maju telefony uz aspon rok. mne zase tak rytka chyba na d750i. uz sa mi velakrat stalo ze ked som isiel pocuvat mp3 tak mi hralo iba jedno sluchatko a musel som konektor cistit aby bolo vsetko ok. Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
andree
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 2x

Příspěvek #1552 Zaslal: 16.07.06 18:18    Předmět: Citovat

No tak já sem to udělal tak že sem žiletkou odříz zprostředka asi necelý dva milimetry tlustej proužek tudíž se mi krytka rozdělila na dvě části páskou sem jí slepil a nabarvil fixem a mam po problému 8)
Lee
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #2114 Zaslal: 21.07.06 08:17    Předmět: Citovat

Udelal jsem to jak Andree a poho ( thx 4ndree) akorat jsem to pak nelepil abych nemusel celou krytku otvirat ale pouze pulku na nabijecku 8)
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
set
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 1x

Příspěvek #49806 Zaslal: 16.06.07 10:44    Předmět: Citovat

no já sem tu krytku taky zastříh ale jinak nedelá problemy a drží Smile
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Striker [CZ]
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #50090 Zaslal: 18.06.07 17:01    Předmět: Mě drží Citovat

Já nevim jak vy ale mě krytka drží a jsem s ní spokojen

N3jde 0 to C0 m@š, jd3 0 to koh0 zn4š !
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K300, K500, K700 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: