PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » K750i patche

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Patch na upozornění na zmeškaný hovor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verxes
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #188762 Zaslal: 30.06.09 23:58    Předmět: Patch na upozornění na zmeškaný hovor Citovat

Nazdar,
hledal jsem nějaký solidní patch, nebo elf na zmeškané hovory a v sekci patche jsem vyzkoušel vše co tam bylo a není to pořád to co bych si představoval.
Je tam například patch, který rozbliká diodu foťáku každých 20 sekund po zmeškání, pak je tam několik verzí patchů, které vibrují, blikají, pípají, a to začne cca po 30 sekundách po zmeškání a opakuje to pořád dokola v jednom kuse.
Hledám nějaký decentní patch, který by udělal, že by se telefon ozval každých cca 5 minut, popř. každé 2 minuty, či 1 minutu po zmeškaném hovoru. Menší interval už je docela mrhání baterií a když někde nechám mobil ležet, tak mi ho to akorát vytříská. (například by decentně pípnul, a zablikal - infra a třeba displej), nevíte někdo o nějakém řešení, či patchi, který by to dělal?

dík
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » K750i patche Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: