PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » W800i patche

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Jak na patche do W800i (CID49) Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SiViN
Site Admin
Site Admin

Už. poděkoval: 95x
Poděkovalo mu 431 lidí
ve 107 příspěvcích

Příspěvek #16333 Zaslal: 07.01.07 04:49    Předmět: Jak na patche do W800i (CID49) Citovat

I kdyz jsem myslel, že tento návod psát je zcela zbytečné. Svůj názor jsem asi po 10-tém opakujícím-se dotazu změnil.

- po tom co si flashnete svojí K750 na W800 jí můžete napachovat
- postup na flash z K750 na W800 od Berki1, SiViN
- patchovat doporučuji až po úspěšném flashnutí!
- používejte patche jen určené na váš Firmware!!! = >*<<*<*

Nejprve si připravíme nějaké ty patche. Návod bude na verzi firmwaru R1BC002 - patche pro něj naleznete zde: http://se-tuning.cz/viewtopic.php?t=897

v programu: GSlide 1.4, verze 1.5

si nastavte takto:

Dejte si pozor:
- aby jste měli zvolený jako Flashfile: W800_R1BC002_MAIN_EU_EMEA_RED49.bin pokud ho nemáte, je ke stažení zde: W800_R1BC002_main...
- aby jste VŽDY a protože se vždycky někdo ptá tak ještě jednou: VŽDY měli přidaný patch na změnu custom složky!!!
- zvolenou nějakou normalní složku v Output nejdenou jsem slyšel: "a kam se mi to jako uložilo", "a kde to mám hledat?" apod. dejte si to třeba na plochu, do rootu na C-čko. Je to jedno...jen si to nějak logicky pojmenovat a zvolit tzv. normální cestu ať to najdete!

Nyní je to stejné jako v návodu na flashování. Takže si tlačítkem "Procces" vytvořte nový MAIN - opatchovaný soubor

Dejte si pozor:
- nepatchujte již patchovaný MAIN
- pokud Vám GSlider hodí chybu odstraňte nějaký patch

Dále si Flashnete jen soubor, který jste si vytvořili přes program Phone-XS -> jak to už psát znovu nebudu, najdete to v návodu viz. výše

Dejte si pozor:
Pokud měníte jen patche nemusíte flashovat FS. Je to zbytečné. Akorát se Vám smaže nastavení telefonu všechno co s tím souvisí (sms, kontakty...)

Pokud si patchujete např. "w800_R1BC002_move_drivers_to_other_v4.vkp" je důležité u těchto patchů, že přesouvají (odkazují) na jiné soubory než ty co jsou originálně v telefonu -> tzn. že je tomu telefonu musíte dát. pokud je třeba u patche napsáno:

kód:
;/ifs/settings/acoustic/ --> /tpa/user/other/drv
;/ifs/settings/camera/ --> /tpa/user/other/drv
;/ifs/settings/display/ --> /tpa/user/other/drv

tak to znamená že si musíte vytvořit složku drv v pameť telefonu/jine/ a do ní nakopírovat příslušné soubory.

havros: povýšeno na důležité

Naposledy upravil SiViN dne 12.03.07 22:41, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Uživatelé kteří děkují: Pytel007
Bury
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #16348 Zaslal: 07.01.07 10:57    Předmět: Citovat

Zdravim, opět musim pochvalit, supr návod, i když jsem už to zvládl včera i bez něj...
Mám jeden dotaz, když budu chtít přidat patch do už opatchovanýho founu, mám ten MAIN opatřit všema předchozíma patchema co už ve founu jsou plus ten nový, nebo stačí už jen ten nový, díky za odpověď

SKIPY
Nováček
Nováček

Poděkovalo mu 5 lidí
ve 3 příspěvcích

Příspěvek #16356 Zaslal: 07.01.07 11:39    Předmět: Citovat

Ked budes patchovat stale do to isteho main suboru a ten budes mat stale v kompe a ten flashovat, tak staci do neho pridavat uz len nove...Ak by si mal novy cisty main tak musis dat vsetky patche znova.
SiViN
Site Admin
Site Admin

Poděkovalo mu 431 lidí
ve 107 příspěvcích

Příspěvek #16384 Zaslal: 07.01.07 13:37    Předmět: Citovat

no ja moc osobne nedoporucuju patchovat jiz patchovany MAIN je to neco jako zahejbat porad se stejnou zenskou Very Happy to uz muzes spat porad s tvoji manzelkou, ne?... Smile Nee..proste si myslim ze je bezpecnejsi pokud chces pridat nejaky patch tak nahazet tam vsechny dosavadni + nejaky ten novy... Wink
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
SKIPY
Nováček
Nováček

Poděkovalo mu 5 lidí
ve 3 příspěvcích

Příspěvek #16427 Zaslal: 07.01.07 14:46    Předmět: Citovat

Nemalo by to ale vadit. Ved kazdy patch meni svoje miesto v MAIN cize k prekritiu dat by dojst nemalo.A ked to viackrat patchnes to je ako keby si ako programator urobil upravu softu na vyssiu verziu.Takze tak... Kazdemu podla svojej chuti... Akurat chlapi ak to budete robit takto, doporucujem si do nazvu toho firmu dat nejaku poznamku ze uz je to patchnuty firm.
7luke.com
V.I.P.
V.I.P.

Už. poděkoval: 2x
Poděkovalo mu 20 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #16432 Zaslal: 07.01.07 14:50    Předmět: Citovat

Problém je postupem času v tom, že pokud nějaký patch využívá volné místo a postupně vznikají různorodé patche, tak mohou vzájemně kolidovat a je to total crash. Na Siemensu jsem postupně začal používat multipatchery a to byla pohodka, nabušil jsem třeba 23 patchů a on mi ukazoval jestli něco nekoliduje Very Happy U SE bych to zatím neviděl moc černě, ale budoucnost ukáže.
lu.kas
Nováček
Nováček

Poděkovali mu 4 lidé
v 1 příspěvku

Příspěvek #24452 Zaslal: 11.02.07 13:11    Předmět: Citovat

kontrolni otazka: Dnes uz jde patchovat i pres FAR, ze jo?
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SiViN
Site Admin
Site Admin

Poděkovalo mu 431 lidí
ve 107 příspěvcích

Příspěvek #24455 Zaslal: 11.02.07 13:19    Předmět: Citovat

kontrolni odpoved: ano, jde
Kejmlik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Už. poděkoval: 3x

Příspěvek #24456 Zaslal: 11.02.07 13:19    Předmět: Citovat

Ano Cool Boo hoo! Angel
KRtek™
Uklízečka
Uklízečka

Už. poděkoval: 165x
Poděkovalo mu 208 lidí
v 83 příspěvcích

Příspěvek #25919 Zaslal: 18.02.07 22:20    Předmět: Citovat

Ale jen RED jestli se nemýlím Evil or Very Mad

Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger ICQ
mrtvocich
Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 6x
Poděkovalo mu 5 lidí
v 1 příspěvku

Příspěvek #25958 Zaslal: 19.02.07 09:39    Předmět: Citovat

njn...
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kejmlik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Už. poděkoval: 3x

Příspěvek #25971 Zaslal: 19.02.07 11:17    Předmět: Citovat

Podle mě ten brown taky nějak vykoumaj snad Wink
lu.kas
Nováček
Nováček

Poděkovali mu 4 lidé
v 1 příspěvku

Příspěvek #27426 Zaslal: 26.02.07 19:11    Předmět: Citovat

a pres XS++ muzu patchovat? Ze vyberu ten .vkp soubor a dam Flash. To je asi blbost, co? Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adow
Moderátor
Moderátor

Už. poděkoval: 83x
Poděkovalo mu 327 lidí
ve 113 příspěvcích

Příspěvek #27441 Zaslal: 26.02.07 20:03    Předmět: Citovat

Taky způsob jak umrtvit mobil Laughing. Ne, raději to nedělej. Pokud chceš aplikovat patche na soubor FW, tak použij GSlide a pak to tam přes XS++ nalej.

Mobile 1: T-Mobile MDA Compact V -> HTC Touch Diamond II EržikaD2 - WM6.5.3 - Sense 2.5 - CZ
Mobile 2: K530i CID 52 -> W660i R8BB001
Nepište mi, prosím, na SZ dotazy - bohužel už jsem dlouho mimo a jen málo si pamatuju Sad
lu.kas
Nováček
Nováček

Poděkovali mu 4 lidé
v 1 příspěvku

Příspěvek #27456 Zaslal: 26.02.07 20:27    Předmět: Citovat

No me se prave nechce porad umrtvovat a uzivovat. Ne dobre, tak budu pres FAR no...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » W800i patche Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

Přejdi na: