PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » Pokec

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Blogííííísek SE-Tuningu aneb pojď se vypovídat IIII Jdi na stránku: 1, 2, 3 ... 212, 213, 214  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SiViN
Site Admin
Site Admin

Už. poděkoval: 95x
Poděkovalo mu 431 lidí
ve 107 příspěvcích

Příspěvek #191896 Zaslal: 23.07.09 11:20    Předmět: Blogííííísek SE-Tuningu aneb pojď se vypovídat IIII Citovat

Zakladam tento velice oblibeny topic..jiz po ctvrte Wink

sam sem napisu pozdeji..ale po vas chci aby jste tu psali VSECHNO mozny..nic tu nebude brany jako spam..muzete tvorit double posty (3 posty a vic spis ne)

- muzete si stezovat na vedeni fora...stezovat se nerovna nadavat!!
- muzete si stezovat na svet..
- na prispevky uzivatelu..
- nebo zde rozebirat ruzne problemy--
- apod.

Pro ty co to neznaji, nezazili..drive tu bylo posezeni u filhouse..pro me osobne to kdysi byl nejlepsi topic vubec..ponejvic jsem tam psal ja, filhouse, luke - chtel bych neco podobneho i ted a tady..

posledni dobou je tu hodne novych uzivatelu a tak se chci poznat (a vy urcite taky) i s nima..a objevit treba noveho prasaka filhouse noveho lukeho, kteremu budu zavidet Porsche, zavodni Octavii apod.

nebo ... chcete probrat neco co se stalo v TV? jako treba..ted nedavno..zaclo horet auto ty postizeny zensky ... nemohla se dostat ven..lide kolem koukali..videl to rom a zenskou vytahl..

a jeden kamos na to: no jo..jeden dobrej rom..ale jinak jsou vsichni strasny, on to stejne udelal jen pro popularitu..

ale kdyz jeden rom zabije cloveka tak to jsou spatni UPLNE vsichni..ale kdyz sportovni fanousci rabujou, nicej majetek apod.? njn jsou to sportovni fanousci...vzdyt jde o h*vno...

jenom bych prosil kdyz uz tak smysluplne prispevky..jako rozebirat ze se vam rozvazala tkanicka u bot je celkem bezpredmetny Wink

a komu se nelibi ze se na nej zde stezuje nebo ze se tu probiraji "hovadiny" tak at sem nechodi..toto muze byt zase topic pro lidi jako je fil, ja, luke apod..

Tak kdo bude prvni? Kdo odstartuje IIII legendarni topic?

Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
SethPower
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 110x
Poděkovalo mu 155 lidí
ve 113 příspěvcích

Příspěvek #191897 Zaslal: 23.07.09 11:21    Předmět: Citovat

ja, ale nemel by to byl IIII. topic, ale IV. Mr. Green
musel jsem si rypnout Laughing
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
SiViN
Site Admin
Site Admin

Poděkovalo mu 431 lidí
ve 107 příspěvcích

Příspěvek #191898 Zaslal: 23.07.09 11:24    Předmět: Citovat

to SethPower: duvod? I je za kazdy topic...

string s;
for (int i = 0; i < 4; i++)
{
s += "I";
}
Console.Write(s);

Vystup: IIII

Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
SethPower
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 155 lidí
ve 113 příspěvcích

Příspěvek #191899 Zaslal: 23.07.09 11:25    Předmět: Citovat

takze to neni pomoci rimskych cislic? i kdyz je pravda, ze puvodne bylo IIII a az postupem casu se z toho vyvodilo IV (lekce dejepisu)
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
SiViN
Site Admin
Site Admin

Poděkovalo mu 431 lidí
ve 107 příspěvcích

Příspěvek #191900 Zaslal: 23.07.09 11:28    Předmět: Citovat

to SethPower: ano, neni...je to podle smycky...dejepis jsem nikdy moc nemusel (spis ho naprosto nesnasim)
Hugo
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 15x
Poděkovalo mu 49 lidí
ve 29 příspěvcích

Příspěvek #191903 Zaslal: 23.07.09 11:35    Předmět: Citovat

Ja nesnasel celou skolu...Jen elektro obory sem mel rad..A praxi tam byla zasivarna za sklarenskym kominem s peknou dvanactkou Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
SiViN
Site Admin
Site Admin

Poděkovalo mu 431 lidí
ve 107 příspěvcích

Příspěvek #191906 Zaslal: 23.07.09 11:41    Předmět: Citovat

to Hugo: elektro? co sy vychodil? ja Elektro pro silnoproud..jako skola byla hrozna cela..to je jasny Very Happy az na matiku..ta me vzdycky bavila (protoze mi sla Very Happy)

ale do skoly bych se vratil...tech problemu..strachu z toho ze me na CJ vyvola apod.. super Very Happy kdyz uz ted vim ze to nemelo zadnou vahu...byla to jen takova fraska...

to stejny jsem si rikal pred prichodem do prace...to bude vostry..budu makat jak o zivot apod. kraviny...a ted? programuju..sedim u kompu...poslouchame muziku..porad spolu kecame (mam tam stejne staryho kolegu) cumime na youtube na vide apod. proste super..treba ted uz jsem ale dva dny doma..je krasne tak proc se parit v praci, v kancliku... Very Happy

a co ted delas? Neco s elektrem? ja se to jen vyucil (pak jeste nastavba na maturitu) ale nikdy jsem to nedelal..

SethPower
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 155 lidí
ve 113 příspěvcích

Příspěvek #191907 Zaslal: 23.07.09 11:44    Předmět: Citovat

SiViN
podle toho co jsi mi rikal, ze delas v te praci (vsechno, krome prace Laughing ), tak bych ji chtel taky Laughing huh, tedka jdu do prvaku na prumyslovku (technicky lyceum).. upe me k smrti nebavila fyzika, a byl jsem rad, ze mi dal 3.. a potom se dozvim, ze fyzika bude jeden z nejhlavnejsich predmetu na mojem oboru Laughing luck jako prase Laughing jako ne ze by mi fyzika nesla, ale s tim ucitelem, mel divny styl zkouseni, pisemek, uceni a celkove.. snad to preziju ty 4 roky..
Hugo
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 49 lidí
ve 29 příspěvcích

Příspěvek #191908 Zaslal: 23.07.09 11:45    Předmět: Citovat

No ja mam elektro slaboproud...zamereni mikroelektronika bez nadstavby na tu sem se vykakal Very Happy a ted makam v Brnicku jako technik v Motorole Very Happy docela ok az na dojizdeni dene najedu 140Km Very Happy ale da se to prezit..hlavne ze je GOOD kolektiv...
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
SethPower
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 155 lidí
ve 113 příspěvcích

Příspěvek #191909 Zaslal: 23.07.09 11:47    Předmět: Citovat

Hugo
neni lepsi se prestehovat primo tam? mas byt, nebo dum?
Hugo
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 49 lidí
ve 29 příspěvcích

Příspěvek #191910 Zaslal: 23.07.09 11:49    Předmět: Citovat

Neni do mesta bych nesel ani zadara...A jelikoz sem koupil domek na vesnici a mam uz rodinu tak raci budu jezdit do prace a vo vikendu mam krasnej vyhled na les a pole z bazenu no parada...lepsi nez nekde hnit ve meste fuuuj...
cosby
Středně pokročilý
Středně pokročilý

Už. poděkoval: 27x
Poděkovalo mu 70 lidí
ve 41 příspěvcích

Příspěvek #191940 Zaslal: 23.07.09 14:42    Předmět: Citovat

Dobré "ráno" všetkým.Práve som vstal Laughing Mr. Green
Hugo
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 49 lidí
ve 29 příspěvcích

Příspěvek #191944 Zaslal: 23.07.09 15:00    Předmět: Citovat

To cosby: Tak tos proflakal kus dne...hadam nechodis do prace bo jo a si na dovolenke???Jaj dovolenka taky bych sel kdybych nejaku mel...uz sem vsechnu vyplitval Very Happy
cosby
Středně pokročilý
Středně pokročilý

Už. poděkoval: 27x
Poděkovalo mu 70 lidí
ve 41 příspěvcích

Příspěvek #191950 Zaslal: 23.07.09 15:16    Předmět: Citovat

Robiť som chcel ale není kde Crying or Very sad Ono kamarát sa mi už smeje že som jak upír(cez deň spím a v nocí som aktívny).Chodím neskoro spať kvôli tomu že som cca do 3-4 rána na počítači...
Thompson
Moderátor
Moderátor

Už. poděkoval: 62x
Poděkovalo mu 144 lidí
v 51 příspěvcích

Příspěvek #191951 Zaslal: 23.07.09 15:37    Předmět: Citovat

Hugo Teď si mě urazil, žiju ve městě Mr. Green
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku: 1, 2, 3 ... 212, 213, 214  Další
Strana 1 z 214

Přejdi na: