PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » 2. Tuning battle

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
2.tuning battle Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jerziboss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Už. poděkoval: 7x
Poděkovalo mu 14 lidí
ve 12 příspěvcích

Příspěvek #224887 Zaslal: 11.09.10 18:12    Předmět: Citovat

Aj keď som písal že sa určite zúčastním, tak sa nezúčastním pretože moje BB si zmyslelo že chce ísť do servisu Neutral
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HUdasp
Pokročilý
Pokročilý

Už. poděkoval: 23x
Poděkovalo mu 125 lidí
ve 112 příspěvcích

Příspěvek #224962 Zaslal: 13.09.10 13:32    Předmět: Citovat

Bude ještě někdo soutěžit? Je nás devět, což je takové nepraktické číslo. Aby nás bylo osm, tak vynechám svoji účast s Xperií, tudíž dodržíme ideální počet účastníků. Takže trošku k pravidlům - klasika KO systém - 8 lidí na začátku se rozdělí do čtvrtfinále po dvou (náhodným losem), vítězové postupují, poražení (aby jim to nebylo líto) si to spolu rozdají o 5.místo. Potom semifinále, boj o třetí místo a finále. Klasika. Teď udělám už čtvrfinálové kategorie, do kterých večer nasypu fotky. Prosím Vás (a jako mod této sekce střežím) - o battlu všeobecně se bavte zde, poznámky k jednotlivým duelům ve čtvrfinále piště do dané sekce. thay_de jako vítěz 1.battlu automaticky naskakuje do 1. čtvrfinálového koše.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nitram47
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Už. poděkoval: 12x
Poděkovalo mu 36 lidí
ve 36 příspěvcích

Příspěvek #224976 Zaslal: 13.09.10 15:33    Předmět: Citovat

ja by som dal vitaza zpomedzi porazenych v prvom kole do skupinky 3 ludi, kde by sa hralo o 3,4,5 miesto Wink nech nie je hned vyluceny na max. 5te miesto Wink
HUdasp
Pokročilý
Pokročilý

Poděkovalo mu 125 lidí
ve 112 příspěvcích

Příspěvek #224980 Zaslal: 13.09.10 15:53    Předmět: Citovat

Pravidla bych nechal, jak sou. Šance na postup dál je 50 %, což je vysoké číslo. Jak jste si někteří všimli, v tomto topicu zakládám témata jak divej (proto sem chtěl sólo kategorii) - abyste se zorientovali a měli komplexní informace, založil jsem praktický rozcestník, kde bude vše potřebné a aktualizované.
matcho13579
Pokročilý
Pokročilý

Už. poděkoval: 29x
Poděkovalo mu 70 lidí
v 57 příspěvcích

Příspěvek #224986 Zaslal: 13.09.10 20:13    Předmět: Citovat

HUdasp zorganizované to máš výborne, klobúk dole Applause
HUdasp
Pokročilý
Pokročilý

Poděkovalo mu 125 lidí
ve 112 příspěvcích

Příspěvek #224987 Zaslal: 13.09.10 20:16    Předmět: Citovat

Už to sypuuu..
Hafan343
Pokročilý
Pokročilý

Už. poděkoval: 91x
Poděkovalo mu 181 lidí
ve 176 příspěvcích

Příspěvek #224989 Zaslal: 13.09.10 20:33    Předmět: Citovat

Ospravdlňujem sa, omylom som hlasoval za seba. Ak to bude nutne, potom pripočitajte jeden hlas mojmu protivnikovy.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
matcho13579
Pokročilý
Pokročilý

Už. poděkoval: 29x
Poděkovalo mu 70 lidí
v 57 příspěvcích

Příspěvek #224990 Zaslal: 13.09.10 20:38    Předmět: Citovat

HUdasp mohol by si, prosím ťa, upraviť môj fon? ja mám síce K550, ale preflashovaný na W610...
HUdasp
Pokročilý
Pokročilý

Poděkovalo mu 125 lidí
ve 112 příspěvcích

Příspěvek #224991 Zaslal: 13.09.10 20:39    Předmět: Citovat

Tak.. nasypáno - koukám, že už hlasujete jak diví a to ani nemám dokončenýSmile Vzájemné dvojice vznikli náhodným losem (tzv.lístečkovou metodou). Před losováním jsem ani Vaše výtvory neviděl, poprvé jsem je viděl až, když jsem přizpůsoboval témata. Bohužel vzniklo těžké fópa - přepočítal jsem se - účastníků bylo jen sedm. Zvolil jsem tedy metodu doplácnutí mým starším vzhledem bývalé P1čky - bohužel nemám dost fotek, tak mám jen dvě. Doufám, že mne pochopíte (nechtěl jsem brutálně drtit pravidla) a brzké vyřazení mi za trest:). Jinak opět prosím o případné korekce chyb (či případně, jestli sem někoho nevynechal! - mám ve schránce trošku bordel:)

matcho13579 - Nemoh:) Máš K550i, to ostatní je tuning.. Cool
Nitram47
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkovalo mu 36 lidí
ve 36 příspěvcích

Příspěvek #224993 Zaslal: 13.09.10 21:19    Předmět: Citovat

HUdasp napsal:
Pavouk je dělán pro zobrazení fóra přes celou obrazovku - pro korektní zobrazení toto musíte mít nastavené v profilu.

Embarassed kde? Embarassed

HUdasp
Pokročilý
Pokročilý

Poděkovalo mu 125 lidí
ve 112 příspěvcích

Příspěvek #224994 Zaslal: 13.09.10 21:26    Předmět: Citovat

Profil nahoře a v něm šířka webu: 100%.
Nitram47
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkovalo mu 36 lidí
ve 36 příspěvcích

Příspěvek #224996 Zaslal: 13.09.10 21:28    Předmět: Citovat

aha, ja som myslel, ze obrazky budu v plnej velkosti, tak nic Confused
HUdasp
Pokročilý
Pokročilý

Poděkovalo mu 125 lidí
ve 112 příspěvcích

Příspěvek #224997 Zaslal: 13.09.10 21:31    Předmět: Citovat

Ty sou po rozkliknutí - je to především kvůli zobrazení na menších monitorech (třeba na netbooku). Byl takhle první battle a nikdo se neozval, že by mu to vadilo.
Nitram47
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkovalo mu 36 lidí
ve 36 příspěvcích

Příspěvek #224998 Zaslal: 13.09.10 22:04    Předmět: Citovat

Nevravim ze vadi, ale som myslel, ze je taka moznost Smile
HUdasp
Pokročilý
Pokročilý

Poděkovalo mu 125 lidí
ve 112 příspěvcích

Příspěvek #225259 Zaslal: 26.09.10 08:46    Předmět: Citovat

Tak se nám pomalu blíží konec čtvrfinále a myslím, že postupující máme dané. Tak velké rozdíly jsem nečekal. Mno takže poprosím všechny účastníky, aby dodali 2 fotky ke stávajícím - a to telefon zvenku + volná fotka z prostředí telefonu. Fotky nasdílené na serveru opět zaslat mě pomocí PM. Jinak můžete také vypsat provedené úpravy na telefonu, které se nedají vyfotit:) Máte na to 3 dny - ve středu chci vypsat semifinále a souboj o páté místo.

Ještě u sebe udělám změnu (nečekal jsem, že se probojuji dál) - místo starých fotek bývalé P1 nasadím fotky xperie, která se mi vrátila ze servisu, tak prosím o pochopeníSmile

Ještě trošku zhodnotím čtvrtfinále v bodech:
1. velice mne zklamala nízká účast hlasujících - minule nám hlasovalo >80 lidí, letos cca 20-30
2. výtvory pěkné, dokonce i iPhone nám postoupil dál
3. obhájce vítězství zřejmě vypadne, což je překvapivá zpráva
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » 2. Tuning battle Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

Přejdi na: