PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » (SW) K750, W800 - Návody

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
CAM drivery (ovladače fotoaparátu a kamery - více než 10x) Jdi na stránku: Předchozí  1, 2, 3 ... , 135, 136, 137  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
crosby
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 2x

Příspěvek #111215 Zaslal: 11.05.08 17:04    Předmět: Citovat

No nic aspon som skusil aj tak dakujem.. Smile Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
funstorm0
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 4x
Poděkoval mu 1 člověk
v 1 příspěvku

Příspěvek #113216 Zaslal: 22.05.08 22:30    Předmět: Citovat

čau lidi, prosimvás nešly by tam ty camdrivery nahrát přes něco jinýho než je FAR ?? mě totiž vůbec nejede a to sem zkoušel několik verzí ... předem dík za radu Cool
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pRo_lama
Čestné uznání
Čestné uznání

Už. poděkoval: 17x
Poděkovalo mu 187 lidí
v 81 příspěvcích

Příspěvek #113251 Zaslal: 23.05.08 07:32    Předmět: Citovat

Napr. cez XS++ (návod v mojom PODPIS-e) alebo SETool2 Lite Wink

[Nepíšte mi na ICQ ohľadom mobilov. Od toho tu je fórum !!!]
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Heno
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #118264 Zaslal: 21.06.08 21:35    Předmět: Citovat

ak som si stiahol original camera driver na SE k550i , su rovnake na seckych originaloch ze??.. a kde si mozem stahnut volaky camera driver co mi vylepsi foto ale aj video?!... diki moc. staci zrychlenie videa na volakych 15 fps
Pytel007
Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 22x
Poděkovalo mu 9 lidí
v 6 příspěvcích

Příspěvek #119541 Zaslal: 01.07.08 11:10    Předmět: Citovat

muzete mi poradit ktera verze camdriveru je nejlepsi? Question
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Pytel007
Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 22x
Poděkovalo mu 9 lidí
v 6 příspěvcích

Příspěvek #119581 Zaslal: 01.07.08 16:02    Předmět: Citovat

mohli by jste někdo sem dat pls reupload camdriver verze 2.441 Exclamation Question předem díky
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Adow
Moderátor
Moderátor

Už. poděkoval: 83x
Poděkovalo mu 327 lidí
ve 113 příspěvcích

Příspěvek #119609 Zaslal: 01.07.08 21:09    Předmět: Citovat

Tady je.. A používej edit!

camdriver0.dat
 Komentář:
Camdriver 2.441

stáhnout/zobrazit
 Soubor:  camdriver0.dat
 Velikost:  23.04 kB
 Staženo:  786 krát

Mobile 1: T-Mobile MDA Compact V -> HTC Touch Diamond II EržikaD2 - WM6.5.3 - Sense 2.5 - CZ
Mobile 2: K530i CID 52 -> W660i R8BB001
Nepište mi, prosím, na SZ dotazy - bohužel už jsem dlouho mimo a jen málo si pamatuju Sad
Pan Kája
Tuner
Tuner

Už. poděkoval: 9x
Poděkovalo mu 16 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #119684 Zaslal: 02.07.08 17:20    Předmět: Citovat

Heno: Moc se mi nezdá, že by ovladač na k550ku korektně fungoval v k750i. Ale spíš jsem nepochopil formulace otázky. Jinak, video...zkusil bych doporučované ovladače jako ty od Sarmada (potažmo stronga) nebo raiderského...ale tak jako tak to není žádná sláva. U k550ky se ale už povedlo upravenými ovladači docela obstojně zlepšit plynulost videa.

Pytel007:
Těžko, to bychom tu neměli 136 stran Smile Ale tak složitější, ale velmi dobrý, je supermode od Raiderského, Z "normálních" doporučuji sarmada 5.7 nebo 5.8, poté ovladače od Kriomaga. Osobně se mi líbil i Kopritis (ovladač na stránce v podpisu, v sekci pod jeho jménem pod označením 1.0 not ofic)...víceméně se kopritis, sarmad a kriomag liší jen v detailech, ostatně mají stejný základ.
Jinak je tu ještě sekce o Supermode camdriverech pro představu, co umí ty nejsložitější ovladače. Většinu ovladačů můžete nalézt na stránce v podpisu (cca měsíc už slábnou aktualizace, ale ono se toho moc nového už neděje...)

Elm, CID80 Red, R7BA076, upravené menu.ml
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Uživatelé kteří děkují: Tom14
paya
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #143632 Zaslal: 01.12.08 17:34    Předmět: Citovat

zdravim, který cam driver byste mi dopuručili pro můj SE K550i s CID 53?
figycom
Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 5x
Poděkovalo mu 11 lidí
ve 2 příspěvcích

Příspěvek #143656 Zaslal: 01.12.08 18:52    Předmět: Citovat

Koukni se tady http://www.topse.ru/files/cat40.html Mr. Green
kufus
Nováček
Nováček

Poděkovalo mu 20 lidí
v 9 příspěvcích

Příspěvek #143680 Zaslal: 01.12.08 20:33    Předmět: Citovat

Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně camdriveru. Používám camdriver 22.93 based on Krio 21.91,
edited by Raider. Fotí skvěle, má pěkné barvy a je bez šumu (i za šera). Ale nevýhoda je, že fotí pomalu (stačí menší pohyb a fotky jsou mázlé).
Vím že asi nenajdu takový ovladač, který by fotil bez šumu, rozmazání..., ale aspoň bych se rád zeptal, který driver má tohle nejvyváženější (kvalita X šum X rozmazání). Popřípadě, jak zrychlit 22.93? Je nějaký návod na to, které data a jak upravovat? Dík

Gery
Pokročilý
Pokročilý

Už. poděkoval: 12x
Poděkovalo mu 122 lidí
v 65 příspěvcích

Příspěvek #143682 Zaslal: 01.12.08 20:48    Předmět: Citovat

Kdysi jsem měl nějakej driver, kterej tohle dělal, když jsi nastavil komprimaci fotky na maximu.
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 16 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #146300 Zaslal: 13.12.08 02:09    Předmět: Citovat

kufus: Nejvyváženější to mají supermody, kde si jednodušše manuálně nastavíš rychlost závěrky podle podmínek...ale zbytečná piplačka...I když, v tom jeho (raiderovo) editoru si jde přednastavit pár profilů. Smile (odkaz. viz. můj podpis a sekce "raiderski". Bohužel již dlouho nebyl čas tu stránku zaktualizovat, ale Raider snad nic nového už dlouho nevydal)
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
kufus
Nováček
Nováček

Poděkovalo mu 20 lidí
v 9 příspěvcích

Příspěvek #146476 Zaslal: 13.12.08 17:38    Předmět: Citovat

Dík za radu...Ale problém je v tom, že většinou není čas si hrát z nastavením...Neexistuje nějaký návod, co kde a jak v camdriver.dat nastavit?
Pan Kája
Tuner
Tuner

Poděkovalo mu 16 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #147785 Zaslal: 21.12.08 05:16    Předmět: Citovat

No, napiš, co od něj očekáváš...ono ty supermody jsou přehlcené funkcemi:) U raiderského editoru jde vlastně jen o to, na jakou kombinace kláves (joy+volume) si jakou funkci nastavíš. Ale dobrá, mám momentálně trochu času, tak zkusím sesmolit "návod" Smile A společně to nějak zvládneme:))

1) Konfigurátor si stáhneš pod raiderským v odkazu dole v mém podpisu.

2) Viz. poznámka tam: http://java.sun.com/javase/downloads/index.jsp a tam stáhni Java Runtime Environment (JRE) - mělo by to být cca 16MB..pak už by raiderského konfigurátor měl jít spustit.

3) postupně si rozebere nabídku podle čísel na obrázku:

1 - Vyber telefon podle CIDu..základní drivery jsou na výběr v podsložce.
2 - Poskládání menu 2.0 až -2.0 odpovídají hodnotě EV (joyem doleva/doprava při focení).
Fce:
Contrast je jasný, color correction je přidávání barevných odstínů..focus je manuální ostřední, zoom je digi zoom, profile - o tom více u bodu 16, shutter speed je rychlost, potřebná na pořízení snímku - čím vyšší, tím světlejší snímek, ale větší možnost rozmazání, brightnees neboli jas je také jasný, light metering method - to je někde ve slovníčku..de facto nic, co by stálo za zmínku, jen reakce expozice na světlo...
3 - Vcelku jasnéSmile
4 - Supermode - v ovladači budeš mít na výber všechny možnosti z bodu 2
Standart - ovladač se bude chovat jako "standartní" tovární..výše zmiňovaný výčet funkcí (bod2) nebude na vůbec na výběr, nijak ani neovlivní ovladač.
Standart + manual focus - to samé co standartní, jen zůstane možnost tlačítkem zoomu manuálně ostřit.
5 - EM - funkce, která automaticky podle množství světla prodlužuje čas, potřebný na vytvoření snímku, aby předešla šumu a snímek byl světlejší...v noci se ale pořízení snímku může protáhnout až na 2sekundy (i více). Může nastavit, aby byla tato fce trvale zapnutá pro nastavení kvality fotografie na vysokou (fine), normální (normal) a nebo byla standartně vypnutá (none). Já jí raději mívám vypnutou, aby mne v noci neotravovala:)
6 - teoreticky vypnutí této funce lehce zlepšuje ostrost...nikdy jsem nepostřehl rozdíl, takže je jedno, co člověk vybere...ale třeba dej "only in EM, night mode", tak to mám já.
7 - když aktivuješ macro, máš 2 možnosti - macro only - macro funguje standartně a docela slušně rychle. Pokud zvolíš full, bude aktivované macro ostřit pomaleji, ale v celém rozsahu (tedy od blizoučka až do dálky).
8 - pokud ostříš manuálně, tak se ti po namáčknutí spouště (a jejím puštění) přizoomuje obraz, aby jsi viděl, zdali je ostrý (což ve zmenšeném náhledu neuvidíš). Klidně tam dej i 8x...čím větší zoom, tím lépe rozeznáš ostrý obraz od neostrého.
9 - 14 - ani na to nemusíš sahat s vyjímkou 10 (sharpness) - tam se doporučuje 5. (u w810ky 6) kontrast, jas, dle libosti, možná si předej 1-2 u kontrastu:o)
15 - komprese obrazu - čím vyšší číslo, tím menší je komprese a obraz je kvalitnější. Doporučuji hodnoty cca 89 až 90. Klidně i o pár méně. Už u cca 92 může dojít k nestabilitě při ukládání (w810 zvládá snad i 95, k 750 může mít problémy...za sotva viditelnou změnu kvality to opravdu nestojí...).

16 - funkce z menu (u bodu 2) - pomocí 17-20 ti můžeš přednastavit profily, které si pak po navolení v menu pomocí zoomovacích kláves přepínáš. Je to vcelku zbytečné..pokud to nehodláš využít, můžeš přejít k bodu 23

17 - můžeš si vybrat, které z přednastavených vyvýžení bílé telefon použije (to jde nastavit i v klasickém menu..jen to urychluje práci)
18 - inital je patrně automatická expozice, doporučuji nechat.
19 - zaostření - můžeš nechat na automatu nebo třeba nechat do nekonečna (INF) - tedy od 2m do dálky
20 - rychlost, nutná pro pořízení snímku. Pokud chceš nějakou fixní...
21 - můžeš si přednastavit vyvážení barev..

23 - zbývá uložit. ;o)

Koukám, 22ka mi tam chybí. No nic. Přepokládám, že můj návod měl odrazující
účinek:-)

Poslal bych svůj nastavený..ale asi by každému nepadl do oka, navíc od doby, co se (nechtěně) smazal celý HDD, tak tu nemám zálohu pro k750 a nechce se mi zase dostávat do telefonu:o)
Ale doporučuji z ovladačů s jednodušším ovládáním třeba kopritise (neoficiální verzi - viz. stránka v podpisu).

Uživatelé kteří děkují: kufus
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » (SW) K750, W800 - Návody Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku: Předchozí  1, 2, 3 ... , 135, 136, 137  Další
Strana 136 z 137

Přejdi na: