PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K750, W800, W810

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Široká nabídka dílů na mobily Jdi na stránku: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BMA
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #7575 Zaslal: 19.09.06 17:20    Předmět: Široká nabídka dílů na mobily Citovat

Pokud někdo shánite originální i kompatibilní dily na SE a nejen na ně
kouknete se na
http://www.DilyNaMobily.cz

S pozdravem
B.L.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kristus2
Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 2x

Příspěvek #7677 Zaslal: 20.09.06 20:54    Předmět: Citovat

Ty ceny u vás(tam), se mi zdaj nějak moc nízký... Sou s DPH a sou platný? Např redukce na 3,5 jack za 18 kč?! Kryt na S55 54kč?!Kryt SE K750 77kč?!!!Nabíječka na SE za 42kč???!!!
7luke.com
V.I.P.
V.I.P.

Poděkovalo mu 20 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #7679 Zaslal: 20.09.06 21:16    Předmět: Citovat

Já jsem cca před 3 týdny akutně potřeboval reproduktor na V620 (V600,V300,V525...) objednal jsem ho tam s krytem na K750 (podle jednoho fóra jsou to nebarvené polotovary) + s joystickem (kloboučkem) W800...

a nic...

asi po 10 dnech jsem několikrát psal na e-mail, icq... bez odpovědi

pak jsem jednou dopoledne poslal e-mail dotaz na reproduktor (jestli sedí) a odpověď přišla za pár minut...

tak nevím no, každopádně jsem reproduktor už měl objednaný jinde a přišel mi hned druhý den

BMA
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #7711 Zaslal: 21.09.06 09:40    Předmět: Citovat

Ceny jsou platne, aktualne jsou na www.DilyNaMobily.cz. a jsou s DPH.
Zbozi nakupujeme primo od vyrobcu, zahranicnich dodavatelu, a taky bezne nepracujeme s 700% !!! marzi viz cena na nabijecky .

A ted pro Luke_chiptuning
Ne vzdy jsme na ICQ, coz lze poznat , z ICQ, zda je uzivatel pripojen, ci nikoli.Abych se mohl vyjadrit , k informaci, ze jsme neodpovidali na email, potreboval bych vedet z jakeho emailu byly odesilany Vase dotazy.
Pokud nekdo potrebuje neco velice nalehave, pak je bezne, ze zakaznik zavola, do skladu, tel.516 447921, anebo 723 305012, anebo 602849309
a pokud objednavku udela do cca 14 hod, muze mit zbozi pristi den.
Navic umoznujeme zakazniku, si vyzkouset soucastku primo v nasem obchodu. To je vyhodne, pokud treba chteji nejakou nestandartni vec a nevi s cim je kompatibilni.

S pozdravem
BMA TRADING international sro
Dovozce nahradnich dilu a prislusenstvi
Pres 1500 soucastek v sortimentu pro servis
a prodejce mobilnich telefonu.
Sortiment stale rozsirujeme!
Vice na

http://www.DilyNaMobily.cz

Tel/Fax: +420 516 447921
Mobil:+420 602 849309

email2:export@hope.cz
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
7luke.com
V.I.P.
V.I.P.

Poděkovalo mu 20 lidí
v 11 příspěvcích

Příspěvek #7717 Zaslal: 21.09.06 11:43    Předmět: Citovat

Zvláštní, maily jsem odesílal ze slovak@uv*****.cz (dokonce na více schránek najednou) Jediné, co mi přišlo, byla automaticky vygenerovaná odpověď e-shopu. Jinak nic. ICQ bylo dle statusu aktivní, ale taky nic. Pak jsem to vzdal. Ale najednou mi rychle přišla odpověď na dotaz. Tak nevím, jestli byly dovolené nebo co. Každopádně má objednávka už neplatí, ale vaše nabídka na stránkách je velmi velmi pestrá a ceny jsou opravdu moc dobré.
kristus2
Nováček
Nováček

Příspěvek #7723 Zaslal: 21.09.06 14:12    Předmět: Citovat

Hmmm. Asi si koupim ten K750 kryt... A taky 20 redukcí na 3,5 jack... Uvidíme.
2BMA: Ty kryty sou jen polotovary? A jsou originální?

2BMA: Koukal jsem, W800 housing tam nemáte, mohli byste ho sehnat??(nekontaktuji přímo protože nevím jestli na to budou peníze) Kolik by stál?

manohman
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #7971 Zaslal: 25.09.06 17:23    Předmět: Citovat

kristus2 napsal:
Hmmm. Asi si koupim ten K750 kryt... A taky 20 redukcí na 3,5 jack... Uvidíme.
2BMA: Ty kryty sou jen polotovary? A jsou originální?

2BMA: Koukal jsem, W800 housing tam nemáte, mohli byste ho sehnat??(nekontaktuji přímo protože nevím jestli na to budou peníze) Kolik by stál?

vydrž do zítra, hodím do původního threadu fotky, jen pro info kryt na k750i a další neobsahuje boční tlačítka, kryt paměťové karty ani kryt na přisvětlovací diody bohužel tyto díly prý neumí (asi tím mysleli sehnat) jak mi bylo sděleno na kontaktu dilynamobily
filhouse
Moderátor
Moderátor

Už. poděkoval: 74x
Poděkovalo mu 123 lidí
v 61 příspěvcích

Příspěvek #8054 Zaslal: 27.09.06 16:47    Předmět: Citovat

Objednával si ještě někdo z Vás něco z toho obchodu? Něco bych si koupil ale pořád tomu nemůžu uvěřit, viz. redukce na HF za 18,-
jinde jsem ji viděl za 150 ,- Shocked

Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Palio
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Poděkoval mu 1 člověk
v 1 příspěvku

Příspěvek #9459 Zaslal: 16.10.06 16:25    Předmět: Citovat

Neviete o nejakej stranke u nas na Slovensku? By som chcel redukciu na sluchatka a nikde neviem zohnat.
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Rasty
Nováček
Nováček

Příspěvek #9461 Zaslal: 16.10.06 17:59    Předmět: Citovat

Takze pred tydnem jsem si objednal redukci jack. Dneska mi dosla a musim rict ze takhle nasranej jsem dlouho nebyl... redukce hraje jenom na 1 sluchatko... asi jsou tam nekde preruseny kontakty. Platil jsem za to 18 kc + 90 kc za postovny.... Evil or Very Mad
martinek98
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 3x

Příspěvek #9463 Zaslal: 16.10.06 18:17    Předmět: Citovat

Ja jsem si objednaval redukci uz pred 14 dny, stale tu nic neni, jeste k tomu bylo originalni handsfree od SE, tak doufam, ze aspon to handsfree fungovat bude.. Rolling Eyes

W910i zatim not tuned
ChickenPower
Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 4x

Příspěvek #9464 Zaslal: 16.10.06 18:30    Předmět: Citovat

Very Happy ja uz mel skoro vybrano co si koupim, tak ted si tam prihodim raci 2redukce, ale to hlavni je, ze kdyz tu stranku opustim, tak se mi vymaze obsah kosiku, at sem nebo nejsem prihlasenej Very Happy a to me docela stve no..
kristus2
Nováček
Nováček

Příspěvek #9469 Zaslal: 16.10.06 19:06    Předmět: Citovat

Mám to obědnaný už od 3tího a pořád tu nic neni...
Rasty
Nováček
Nováček

Příspěvek #9540 Zaslal: 18.10.06 06:38    Předmět: Citovat

Ja jsem to do tydne mel doma
ericss
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #9541 Zaslal: 18.10.06 08:22    Předmět: Citovat

Já u nich nakupuju poměrně často a zatím mi vždycky všechno přišlo.
Např. 12.10. jsem si objednával:
konektor telefonu Sony Er. K750i
klávesnice Sony Er. K750i
kryt Sony Er. K750i
kryt Sony Er. W810i.
K tomu jsem si ještě 16.10. přiobjednal tohle:
kryt Sony Er. W800 a požádal je o spojení s předchozí objednávkou.
No a včera mi volali, že bohužel kryt na K750 nemaj skladem, jestli to mají poslat bez něj, nebo jestli si zhruba týden počkám....
Prostě NO PROBLEMO!
Nebudu tady rozebírat kvalitu krytů, každému trochu myslícímu člověku musí být jasné, že za 77Kč ten kryt asi bude vypadat "mírně levně". Ale zase za ty prachy je můžu měnit každej měsíc
Laughing
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K750, W800, W810 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

Přejdi na: