PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Registrace
Registrace
Soukromé zprávy
Soukromé zprávy
Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K750, W800, W810

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Široká nabídka dílů na mobily Jdi na stránku: Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
desainerr
Nováček
Nováček

Příspěvek #30091 Zaslal: 10.03.07 19:57    Předmět: Citovat

mám a skusil sem kombino vat stred s origo . a zadek s neorigo a zadek nechtel dovrit tam byla pruzina a ty vadil ten ramecek na foto takze shit shit shit
Twisted Evil

k750/d750i/w800i/6630/PSP/nokia N70/
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
PajaR
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #30140 Zaslal: 11.03.07 00:08    Předmět: krystalové pouzdro + redukce Citovat

ahoj
Jaké tedy jsou závěry u této diskuse?
Mám jít do té redukce na 3,5ku? a co říkáte na to "krystal pouzdro" na k750i ?
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xpavel15
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #30142 Zaslal: 11.03.07 00:15    Předmět: dily Citovat

Redukce tady zatim lidem sla, pouzdro by nemuselo sedet.
Hodne lidem se to tady zamlouvalo a pochvaluji si to. Jsou i taci co na to nadavaji.

Ale jestli o to mas fakt zajem, tak to zkus. Ty prachy nejsou buhvijak hrozne. Aspon ziskas osobni zkusenost Wink

Ja do toho asi pujdu. At je legrace Laughing
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PajaR
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #30144 Zaslal: 11.03.07 00:35    Předmět: Citovat

do toho pouzdra? Do toho já taky půjdu, jenom mě žere, že nic není jisté, tak se vždycky ujišťuju...
Ale co je to proti tomu, že jsem si minulý týden koupil ubohé pouzdro od jednoho překupníka z hradiště, které nemělo ani odkrytý blesk a boční tlačítka, musel jsem je vystříhat Smile Kolik stálo? 130,-
a tu redukci asi zkusím, jen jsem chtěl vědět kolik jich teda mám objednat a jestli když někomu funguje jenom jedno sluchátko, tak jestli jsou ta sluchátka mono, nebo stereo (asi blbý dotaz, ale může to mít funkci jenom bondovky?) Very Happy
(kolik pro to, protože nevím procentuelní odpad)

EDIT
redukce neměli, takže nevím, kámošovi jsem objednal redukci na nabíjení z nokiácké nabíječky (ta prý nejde, ale ještě není jisté) kryt na k750i je vcelku ušlý.. ale origo je origo a obaly krystal jsou v pohodě.. snad jen trochu křehčí v místech spoje, ale za 24K bych řekl že paráda, spraví to 5×5mm izolepy. Jinak HF za 47 je k ničemu. Nedá se to poslouchat. Do originálu daleko. Poslední věc co jsem objednal byla nabíječka a ta šlape (k750)
Majkl007
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #47232 Zaslal: 29.05.07 20:59    Předmět: Citovat

Ja tam jedu zitra nebo pozitri osobne, pac cekat se me nechce, platit ta dobirku taky ne a vlak me vyjde na 2*19,- (jizdenka na 3 zony) a udelam si vylet. Dela tam kamos, tag snad to bude OK Wink JInak si nemyslim ze by tam vylozene meli spatny veci, s kvaitou musite pocitat vzhledem k cene, ovsem u jistych veci je stejna funkcnost i kdyz je to 10x drazsi. jedu tam rpo klavesnici D750i a joystick W800i, tag me drzte palce Very Happy Jinak je jasny, ze pokud chcete kryt levne, koupite ho tady, ale vydrzi mesic, maximalne 2, zatimco 7x drazsi original vydrzi treba 2 roky,ale uz je na kazdyho uvazeni co nakoupi Wink
TuXeS
HW Help line
HW Help line

Už. poděkoval: 13x
Poděkovalo mu 13 lidí
v 5 příspěvcích

Příspěvek #47236 Zaslal: 29.05.07 21:41    Předmět: Citovat

no já bych měl vybráno a vešlo by se to pod 500 a je to asi 10 věcí a když si chci koupit kryt na w800i je original??? díky za odpověd
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Coffei
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #47271 Zaslal: 30.05.07 14:41    Předmět: Citovat

Co myslíte že je lepší??

Levnější redukce z dilynamobily.cz 25Kč
http://www.dilynamobily.cz/shop/detail.php?produkt_id=1032&id=&podkat=

nebo si radši zaplatit více 65kč a koupit u kupujlevně.cz
http://www.vltava2000.cz/kupujlevne/GoodsDetail.asp?strGoodsID=M0168

o dilynamobily.cz jsem zde slyšel spoustu nepěkných věcí.. děkuji za každou radu..
H $ C K $ R
Pokročilý
Pokročilý

Už. poděkoval: 61x
Poděkovalo mu 66 lidí
ve 43 příspěvcích

Příspěvek #47276 Zaslal: 30.05.07 15:02    Předmět: Citovat

raději na kupujlevně.cz protože jsem o dilynamobily taky něco slyšel mno Sad Wink

Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Majkl007
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #48524 Zaslal: 07.06.07 16:01    Předmět: Citovat

no dyt je to ta sama redukce, dokonce bych rekl, ze ju berou z DNM Very Happy Jinak sem tam kupoval jouystick a 2 klavesnice a joy v pohode a ty klavesnice teda rychlo odejdou pri noseni v kapse... ale jako nouzovka to neni spatny...
Coffei
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #49083 Zaslal: 10.06.07 19:31    Předmět: Citovat

Tak sem to objednal na kupujlevne.cz a redukce došla rychle, ovšem jsem si ještě neměl možnost zkusit protože mi ukradli mobil.. Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sam.12
Nováček
Nováček

Příspěvek #49136 Zaslal: 10.06.07 22:15    Předmět: Citovat

wow, to akože tie kryty čo predávajú na webe dilynamobily.cz sú originálne?? Shocked Asi nie, čo? Rolling Eyes Majú tam brutálne ceny, jak za komunistov Very Happy no proste SUPER CENY Smile

Sony Ericsson W850i
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tuner-se
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Už. poděkoval: 2x

Příspěvek #90623 Zaslal: 13.01.08 02:59    Předmět: Citovat

ericss napsal:
Já u nich nakupuju poměrně často a zatím mi vždycky všechno přišlo.
Např. 12.10. jsem si objednával:
konektor telefonu Sony Er. K750i
klávesnice Sony Er. K750i
kryt Sony Er. K750i
kryt Sony Er. W810i.
K tomu jsem si ještě 16.10. přiobjednal tohle:
kryt Sony Er. W800 a požádal je o spojení s předchozí objednávkou.
No a včera mi volali, že bohužel kryt na K750 nemaj skladem, jestli to mají poslat bez něj, nebo jestli si zhruba týden počkám....
Prostě NO PROBLEMO!
Nebudu tady rozebírat kvalitu krytů, každému trochu myslícímu člověku musí být jasné, že za 77Kč ten kryt asi bude vypadat "mírně levně". Ale zase za ty prachy je můžu měnit každej měsíc
Laughing

Jak si kupoval ten kryt a klavesnici k750i jak to vypadá

matbezpata
Nováček
Nováček

Už. poděkoval: 9x
Poděkovalo mu 5 lidí
v 1 příspěvku

Příspěvek #101115 Zaslal: 13.03.08 18:27    Předmět: Citovat

Tak u BMA jsem udělal už několik objednávek (rámcově 5-10, celkem už to bude přes nějakej litr..). Pravda, taky jsem už měl jednou problém, že mi například tři týdny nic nepřišlo (tuším, že to byla první objednávka), proto doporučuji vyplnit v informacích telefonní číslo, kam vám můžou zavolat. Tenkrát jsem se jim nějak ozval, domluvili jsme se a od té doby mi v případě nedostupnosti zboží vždy zavolají co a jak Wink Eventuelně taky třeba po týdnu zavolat jim a zeptat se, jak na tom ta objednávka je. Třeba se dozvíte, že daná věc není na skladě a potrvá nějaký týden, než přijde.

Taky není špatné domluvit se s dalšíma lidma, jestli něco nechtějí - za prvé si můžete rozpočítat poštovné a za druhé, co si budem povídat, určitě si víc všimnou objednávky například za 1000, než za 100 peněz. Připadá mi to logické Wink

Zrovna včera večer jsem objednával - dneska dopoledne volali, že není na skladě jedna položka, která mě naštěstí netížila, tak že to pošlou. Jsem s nimi vcelku spokojen.

Co se týče kvality, ta je rozhodně nižší než originál, ale když je i cena několikanásobně nižší, tak se není čemu divit Wink Například redukcí už jsem objednával několik, někteá fungovala správně, jiná jen napůl. Známému nefungovala jedna strana, tak konektor rozdělal, přepájel studeňáky a funguje jak má Wink

Co se týče například krytů, doporučuju přestříknout bezbarvym lakem, ale velice opatrně s první vrstvou - stalo se mi, že se původní nátěr začal rozpíjet a bublinkovat. Ale to už je zas obor lakýrnictví Razz

Jo a ještě jedna věc Very Happy Takovej výběr jako u nich jsem nikde neviděl, kupu věcí jsem nikde jinde nenašel.

Miprous
V.I.P.
V.I.P.

Už. poděkoval: 2x
Poděkovalo mu 9 lidí
v 1 příspěvku

Příspěvek #125080 Zaslal: 12.08.08 21:13    Předmět: Citovat

Zdravim. Občas od nich taky kupujem. Mají kolikrát díly které se jinde sehnat nedají. Jediný problém je s krytama. Jsou to takzvané BULK, vlastně takové lepší než od wietnamců - pasujou dobře, ale chybí tlačítka, pružinky atd.. co u originálních dílů vlastně je. Ale zatím nebyl problém s ničím. Všechno šlapě do dneška, i když x % dílů má k originálům dost daleko Smile
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
miskyn
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Příspěvek #139386 Zaslal: 09.11.08 09:50    Předmět: Citovat

ericss napsal:
Já u nich nakupuju poměrně často a zatím mi vždycky všechno přišlo.
Např. 12.10. jsem si objednával:
konektor telefonu Sony Er. K750i
klávesnice Sony Er. K750i
kryt Sony Er. K750i
kryt Sony Er. W810i.
K tomu jsem si ještě 16.10. přiobjednal tohle:
kryt Sony Er. W800 a požádal je o spojení s předchozí objednávkou.
No a včera mi volali, že bohužel kryt na K750 nemaj skladem, jestli to mají poslat bez něj, nebo jestli si zhruba týden počkám....
Prostě NO PROBLEMO!
Nebudu tady rozebírat kvalitu krytů, každému trochu myslícímu člověku musí být jasné, že za 77Kč ten kryt asi bude vypadat "mírně levně". Ale zase za ty prachy je můžu měnit každej měsíc
Laughing

Jo prosímtě a kolik stálo poštovné chci si obědnat reproduktor na k750i tak abych měl trochu přehled dík
Zobrazit informace o autorovi Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra SE-tuning.cz » -HW- K750, W800, W810 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku: Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

Přejdi na: